Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

4 Февруари, 18:30-19ч. в малкия салон на Чешкия клуб


gogata

Recommended Posts

Срещата е на 4 Февруари(четвъртък) от 18:30-19ч. в малкия салон на Чешкия клуб(ул. Кракра 15). Масата е на името на Шкода Клуб България.

 

От доста време с PRR мислим, че е време да си направим второ издание на срещата в Чешкия клуб(ул."Кракра"№15). Дайте да се преброим желаещите, за да направя резервация.

 

П.П. За тези, които ще кажат "Няма места за паркиране в центъра" - всички улици около Чешкия клуб са синя зона и след работно време има много места ;).

 

Датата вече е избрана - 4 февруари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • deni

    11

  • gogata

    10

  • Krankenstein

    8

  • PRR

    4

Най-много писали в темата

Предлагам 4ти, че 5ти е петък и обикновено доста хора пътуват. Пък и чешкия клуб затваря сравнително рано, т.е. няма да е проблем за работещите в петък smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам 4ти, че 5ти е петък и обикновено доста хора пътуват. Пък и чешкия клуб затваря сравнително рано, т.е. няма да е проблем за работещите в петък smile049

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога посочете моля ви се точни координати на заведението че много хора незнаем за къде точно иде реч.

За този на ул."Кракра"№15 ли става въпрос?

Ако "да"-пишете ме и мен. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога посочете моля ви се точни координати на заведението че много хора незнаем за къде точно иде реч.

За този на ул."Кракра"№15 ли става въпрос?

Ако "да"-пишете ме и мен. smile021

 

Мой пропуск - точно за Кракра 15 става въпрос.

 

Засега сме:

gogata+1

PRR+1(?)

deni

Freshmaker(?)

BlackSpot+1

Pigoff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли вариант събитието да не е в делничен ден?

 

Събота и неделя ресторанта не работи smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тогава май имам някакви изпити и ще видя дали мога да дойда. не гарантирам присъствие :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре или вторник мисля да направя резервацията, че иначе рискувам да похарча парите за капарото :mrgreen:. Така че, още някой ако мисли да идва, сега му е времето да каже :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко часа?

 

18:30 - 19ч? :-k Като направя резервацията ще пиша пак :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен в кюпа, а ако не се сберем голяма тълпа и има места може да докарам и челядта, но за малко, щото иначе моя ще взриви клуба като му доскучее :mrgreen: ... освен ако не му показвате интересни снимки със шкоди и въобще всякакви коли, умира си за тях и познава всички марки :D

p.s. Затова не го водя и на Бояна - не знам после как ще го изкарам от колите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускам, за съжаление. :(

Четвъртък следобед трябва да замина на БГ представянето на новата Astra на Opel и вечерта няма да съм в София, така че не ме бройте. Весело изкарване на всички, следващият път ще се реванширам (демек - ще изпия двойно количество бира smile091 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропускам, за съжаление. :(

Четвъртък следобед трябва да замина на БГ представянето на новата Astra на Opel и вечерта няма да съм в София, така че не ме бройте. Весело изкарване на всички, следващият път ще се реванширам (демек - ще изпия двойно количество бира smile091 )

 

Не се и съмнявам :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен в кюпа, а ако не се сберем голяма тълпа и има места може да докарам и челядта, но за малко, щото иначе моя ще взриви клуба като му доскучее :mrgreen: ... освен ако не му показвате интересни снимки със шкоди и въобще всякакви коли, умира си за тях и познава всички марки :D

p.s. Затова не го водя и на Бояна - не знам после как ще го изкарам от колите...

 

Колко е голям малкия? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.