Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли някакво инфо за Felicia 1.6 Combi


momcho2000

Recommended Posts

Колеги тия дни мислим да отидем с баща ми да купиме едно шкоде 1.6 комби 1999 год. Аз имам фела 1.3MPi и съм много доволен та за това и мислим да купим и една за тато, тази е с климатик, ел. стъкла, ел. огледала, ABS, хидравлика, та искам да помоля някои да каже на какво да обърна внимание, как да пробвам климата като навън е минус 4-5 , тия двигатели 1.6 от голфче ли са (надеждни ли са), моля дайте повече информация!!! Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Ето ти темички за Фелициите:

viewtopic.php?f=6&t=15795&start=0&hilit=Felicia+1.6

viewtopic.php?f=6&t=13645&start=0&hilit=felicia+1+6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Ето ти темички за Фелициите:

viewtopic.php?f=6&t=15795&start=0&hilit=Felicia+1.6

viewtopic.php?f=6&t=13645&start=0&hilit=felicia+1+6

Колега много ти благодаря за насоката, прегледах темите!!! smile126 smile126 smile126
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам такава от 2год 1,6 АЕЕ 2000г ,определено ако попаднеш на запазен автомобил ще бъдеш приятно изненздан.Преди 3дни сложих и газов инжекцион ,ще видя как ще е с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е Твоята Фелиция! http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details Не знам колко парички си приготвил за автомобил, но тази според мен е страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е Твоята Фелиция! http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details Не знам колко парички си приготвил за автомобил, но тази според мен е страхотна!

Наистина,на вид не е лоша,но за разлика от темп.сега,лятото кола без климатик е голяма мъка.И най-вече,за нова покупка на копа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тая колега друга е има я в мобилен, но вече баща ми си взе SUBARU, хем кобарка (за багаж), хем 4х4 (за лов) а пък и е маняшка, но няма значение аз моята фела не си я давам върви на бургия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, добре сте направили. Със субаруто ще е малко зор за разхода, ако се кара много, ама иначе - няма база за сравнение между двете, колкото и да харесвам Шкода. Безаварийни километри и по-малко оплаквания по форумите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е Твоята Фелиция! http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details Не знам колко парички си приготвил за автомобил, но тази според мен е страхотна!

Не е тая бе ... другата над нея :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.