Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция 1,6 2000г ,първоначално пускане на двигателя


ivan68

Recommended Posts

от няколко дни след първоначално стартиране на двигателя оборотите му са около 800, а до скоро тръгваше на около 1100 и след като загрее подаха на 800.къде може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от няколко дни след първоначално стартиране на двигателя оборотите му са около 800, а до скоро тръгваше на около 1100 и след като загрее подаха на 800.къде може да е проблема?

 

това не ми звучи като проблем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това дет казваш, може би ти прави проблем автоматичния смукач, или поне така казва тука един шушляк!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това дет казваш, може би ти прави проблем автоматичния смукач, или поне така казва тука един шушляк!!!

 

и кой е тоя "шушляк " ако не е тайна ? smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги дайте акъл моля ви. Имам същия "проблем",Отначало си държи високи само че след като загрее оборотите падат много и опитва да гасне....иначе всичко е ок ,само празните са много ниски и понякога при изключена скорост угасва. Значи посъветваха ме да си взема "спрей за карбуратор"...е взех си, пръсках, бърсах,чистих..и нищо , само като че ли оборотите станаха по-равномерни, но и сякаш паднаха още повече....четох,четох и никъде не намерих отговори тук, затова моля ви кажете какво да правя...освен да бягам при майстори. Не искам да барам без да знам щото да не стане по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви смукачи какви 5 лева????? Хубаво е дроселовата клапа да се свали и да се почисти от двете страни, след което да се адаптира с ваг-ком ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте акъл моля ви. Имам същия "проблем",Отначало си държи високи само че след като загрее оборотите падат много и опитва да гасне....иначе всичко е ок ,само празните са много ниски и понякога при изключена скорост угасва. Значи посъветваха ме да си взема "спрей за карбуратор"...е взех си, пръсках, бърсах,чистих..и нищо , само като че ли оборотите станаха по-равномерни, но и сякаш паднаха още повече....четох,четох и никъде не намерих отговори тук, затова моля ви кажете какво да правя...освен да бягам при майстори. Не искам да барам без да знам щото да не стане по-зле.

 

Стига си бърсал бе.smile092 smile092 smile092

От това което си описал, аз бих реагирал по следния начин:

1-Проверка на ъгъла на запалване.

2-Почистване на карб и реглаж.

edit:Виж състоянието на тампона под карба,както и маркуча за сервото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or аз спрях да бърша отдавна, сега ти започни да четеш преди да се изказваш компетентно....може да не разбирам много от двигатели ама каква е връзката между оборотите на празен ход и ъгъла на запалване? Казах че няма загуба на мощност. Остроумията ти ми омръзнаха отдавна, ако ще казваш нещо нека е смислено и обмислено. Благодаря! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or аз спрях да бърша отдавна, сега ти започни да четеш преди да се изказваш компетентно....може да не разбирам много от двигатели ама каква е връзката между оборотите на празен ход и ъгъла на запалване? Казах че няма загуба на мощност. Остроумията ти ми омръзнаха отдавна, ако ще казваш нещо нека е смислено и обмислено. Благодаря! smile175

Успех с ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и къде е тоя авт. смукач ако не е тайна :-k

няма го :lol:

tzetzotz-да беше написъл каква ти е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана много off topic. сорка.

За офтопика има гумичка , а твоя карбуратор си плаче за настройки на сместа , което на трънско око не става ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.