Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тропане при по-рязко намляване(спиране)


skodafen

Recommended Posts

здравейте от скоро при по-рязко намаляване нещо тропа или стърже когато намалям с натиснат съединител на скорост,когато не съм на скорост и съдинителя не е натиснат тропането го няма доста ме притеснява това нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен от онзи ден същото ,когато и да натисна спирачката по рязко- стърже ....

На теб ти казах от какво може да е... smile035

,

а на skodafen не е постоянно, а само когато намалям с натиснат съединител на скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен го има стърженето при рязко намаляване на оборотите на двигателя.от шайбата на динамото е при мен,като се стопли ще я сменям.друг симтом е вибрацийте в обтегача на пистовия ремък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

днес дрънченето се появи по-време на движение около 1 км дрънкаше много яко и после спря вече освен при спиране гадното дънчене или тропане вече се чува и при потеглане за сега проблемът не е установен но имам съмнения за разбити карета или лагер на главина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, външните карета винаги можеш да ги провериш като от място с навит волан потеглиш по-рязко. Не можеш да сбъркаш отчетливото чаткане от разбито каре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както е казал old men при потегляне с навит волан се чува гадно чаткане ,но дали и дрънченето което ту се появява ту изчезва все на прав гладък участък яко трака и дрънчи но се чува от двете страни дали е от карето ?

по предницата са сменени : 4 тампона ,кормилните накрайници,биалети и шарнири

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ..., да не би да е нещо такова : http://volkswagen.msk.ru/forum/index.ph ... pic=110483 ?

...общото заболяване - тампона на скоростите ...

 

Тя Шкодата - женска кола ...все тампоните и правят пролеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.