Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейсбук...


C2H5OH

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 355
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    33

  • beer_champion

    24

  • Green_Witch

    20

  • bega4kata

    17

Най-много писали в темата

  • 4 седмици по-късно...

Там, където бих чимбера на Ицето няма да поникне коса поне 2 години smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там, където бих чимбера на Ицето няма да поникне коса поне 2 години smile035

то и на Ицо, както и на всички нас все по-малко коса ще ни никне на все по-малко места, ама айде, щом си казал smile091 егн-то, егн-то ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затва вече ходя със шапка, да не се виждат олиселите части. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Джо. Аз за това не мога да разбера защо мнозина дават пари за обезкосмяване. Просто трябва да изчакаме, всичко по реда си :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Някой пият, други стартер връзват.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hgizqd9Pd0M

 

Леле, като видях каква бургия набучи... Направо се уплаших. Честно. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказа ни се играта вчера и днес - Шалтера на стартера го вързахме с бутон от звънец, запали у нас, почерпихме се, на другия ден няма никои. Акумулаторчето падна, с едни тънки кабели по квадрат и половина му давам ток от шкодата, те пушат, изпогориха ми пръстите, бобина мерих, ток има, бензин, стартера и той не върти като хората, само с декомпресора изкарва цял оборот. Побърках се. Закарахме го в сервиза, смениха му свещта, запали, задави се, пак кабели, пак върти и по едно време най - накрая поиздуха малко, върна една детонация, та уплашихме една бабка и запали. =D>

 

Дойде ми перфектната идея

 

Skozuki :lol: = вземам си 2 сузукита Ще имам 1вата 2цилиндрова Шкода 1500cc 180 коня 500кила + купе шкода 120 още 400. 2 ауспуха, 21 инчови джанти със спица :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказа ни се играта вчера и днес - Шалтера на стартера го вързахме с бутон от звънец, запали у нас, почерпихме се, на другия ден няма никои. Акумулаторчето падна, с едни тънки кабели по квадрат и половина му давам ток от шкодата, те пушат, изпогориха ми пръстите, бобина мерих, ток има, бензин, стартера и той не върти като хората, само с декомпресора изкарва цял оборот. Побърках се. Закарахме го в сервиза, смениха му свещта, запали, задави се, пак кабели, пак върти и по едно време най - накрая поиздуха малко, върна една детонация, та уплашихме една бабка и запали. =D>

 

Дойде ми перфектната идея

 

Skozuki :lol: = вземам си 2 сузукита Ще имам 1вата 2цилиндрова Шкода 1500cc 180 коня 500кила + купе шкода 120 още 400. 2 ауспуха, 21 инчови джанти със спица :lol:

 

На декомпресор ли сте опитали да го палите? Предполагам става дума за мотор - от видеото не го разпознах много какво е двуколесното. По това, което разказваш май нещата отиват към карбуратор или ако са повече от един - почистване и регулиране + синхрон. Вижте свещта дали има нагар. Ако има - кажи на този пич да си приготви малко парички. Ще го пратим при добри момчета, които ще му обслужат машинката сериозно.

 

А кое ви накара да пипате по тоците? (ако искаш - дай на лични да не разводняваме темата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ти вЕрно разбираш повече от мотори, отколкото от коли май :mrgreen:

Не разбирам от мотори и не искам и да разбирам. Опитах се да погледна на желязото като на Шкода 120, мечтаеки си за Шкозукито ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Така прекарахме Студентския празник smile159

post-1403-138453268276_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така прекарахме Студентския празник smile159

 

 

Да не си бил пак на концерт на група Черноризец? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия патерици бре Любомиров? smile049

 

E това са на Бирения шампион. Като се занимава с несвойствени работи - като играене на футбол и то в аматьорско първенство. Спънали го и хоп, счупен глезен. Обяснявам му аз, че ако беше седял в някое топло кръчме със студена бира, това просто няма начин да се случи, ама НА - диване :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия патерици бре Любомиров? smile049

 

E това са на Бирения шампион. Като се занимава с несвойствени работи - като играене на футбол и то в аматьорско първенство. Спънали го и хоп, счупен глезен. Обяснявам му аз, че ако беше седял в някое топло кръчме със студена бира, това просто няма начин да се случи, ама НА - диване :) smile159

 

Значи, Николайчо, не е колегиално да качваш такива фатални снимки на национал като мен! Просто сега има риск да ме изхвърлят от националния отбор! smile168

post-6199-138453268598_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.