Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фейсбук...


C2H5OH

Recommended Posts

  • Отговори 355
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    33

  • beer_champion

    24

  • Green_Witch

    20

  • bega4kata

    17

Най-много писали в темата

Новогодишни танци след обилно преяждане:

http://www.snimka.bg/?album;aid=560682

 

На твоя фон дори гардероба е "прибрал корема" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, Любомиров, писна ми да ти държа главата, като пиеш! Хем сега съм с патерици и пак треа да ти държа главата да не падне в чинията! Аз ти казах, че издъхваш! :* smile045 smile045 smile168 smile049

 

П.п. Снимката се от снощи!!!

post-6199-138453276072_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си с патерици, колега :roll:

 

Колега, правих се футболист! И така малко не прецених едно влизане и "фърлих глезен" за 45 дни smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!!! Абе много е гадно просто да не дава господ на никого да се случва, че не е приятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Атлантика как го обичам и аз. :smt030

 

Уникален е! Вчера резнах тази бутилка, която виждаш с чайче, и после беше весело придвижването с патериците! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм това е рома на Атлантик!

Много добър вкус и аромат...обаче ако попрекалите болката в слепоочията е като след smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се чуствах много добре сутринта! А снощи си попрекалих порадъчно! Иначе шкодко и с количка го пия няма се излагаме я! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ке се пробваме некой път. smile021

 

Иде сборо там може да се сринеме smile159 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж много тренират, а като дойде Май месец и стане време за събор....рано падат от масата и си лягат бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж много тренират, а като дойде Май месец и стане време за събор....рано падат от масата и си лягат бързо!

 

Кога сме падали рано бе сладуранин! Винаги сме до изгрев! Мишо алкохола може да потвърди! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тихо,ей!

Забрави как се кунди пред шатрата (зад вашата шатра).... Кой те вдига тогава, бате!

 

Няма лошо, този събор ще е ОСТРО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тихо,ей!

Забрави как се кунди пред шатрата (зад вашата шатра).... Кой те вдига тогава, бате!

 

Няма лошо, този събор ще е ОСТРО!!!

 

ХАХАХАХхаХА И това го имаше! :D Бях, крайно пиян! Но си спомням, че много бързо бягаш да ти се невиди, така и не успях да те настигна! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.