Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подкалници за Octavia 1


miro_vtu

Recommended Posts

Вчера си взех такава кола-прекрасна е,влюбих се от пръв поглед.Изобщо тази кола е връх,всичко е под ръка.

:):):):):):):)

Само искам да попитам,има ли за Октавия орг.подкалници и могат ли да се монтират допълнително.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,но първо се запознай с правилата за писане във форума

всички си имат подкалници-това да не е жигули

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,но първо се запознай с правилата за писане във форума

всички си имат подкалници-това да не е жигули

smile091 smile091 Сами,много бързо четеш,ама ей така стават грешките.....колегата пита за подлакътници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре дошъл,

пожелавам много безавариини километри .

Качи някоя друга снимка да видим автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,но първо се запознай с правилата за писане във форума

всички си имат подкалници-това да не е жигули

smile091 smile091 Сами,много бързо четеш,ама ей така стават грешките.....колегата пита за подлакътници.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , извинявам се ще прочета правилата!

Значи е трябвало да има подкалници и те са ги махнали!

и ще ми кажете ли как да кача снимки за да я видите :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл колега,но първо се запознай с правилата за писане във форума

всички си имат подкалници-това да не е жигули

smile091 smile091 Сами,много бързо четеш,ама ей така стават грешките.....колегата пита за подлакътници.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: smile091

 

Добре дошъл на колегата,а май аз като съм преписвал поста съм сменил подкалниците с подлакътници smile049 ,ама пак Сами е виновен. smile091

Колега пусни ми снимките ,аз ще ги кача ,а ако искаш на лични ще ти кажа как става .Извинявам се за грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите Октавии нямат подкалници отзад, т.е. най-първите, а след това започват и там да слагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...което всъщност не е съвсем така!

 

Просто екстрата заден подлакътник се предлага в по-високите нива на оборудване. От Ambiente нагоре .... Не е проблем да си сложиш по принцип, той е вграден в голямата делима облегалка, просто трябва да намериш из моргите твоята тапицерия. Заден подлакътник не се предлага в комбинация с 3ти подглавник, взаимоизключващи се екстри са!

 

А екстрата заден подкалник е стандартна, да :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включя със снимков материал (с к'во ли друго :mrgreen:) Един интересен факт за първите Октавии 1. Освен че излиза с подлакътник отзад /на снимката се вижда/, О1 излиза в началото и с люк, който се отваря по следния начин:

 

Чакаме снимки на Октито :)

post-1063-138453171683_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а май аз като съм преписвал поста съм сменил подкалниците с подлакътници smile049 ,ама пак Сами е виновен. smile091
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включя със снимков материал (с к'во ли друго :mrgreen:) Един интересен факт за първите Октавии 1. Освен че излиза с подлакътник отзад /на снимката се вижда/, О1 излиза в началото и с люк, който се отваря по следния начин:

 

Чакаме снимки на Октито :)

 

А и както добре забелязваме от снимката, явно и 1вите Октавии са имали задни подлакътници .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.