Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скоростна кутия


валентин89

Recommended Posts

Колеги исках да питам как да разпозная една скоростна кутия от друга в смисъл коя е с дълго предавателно число и коя с късо предавателно число. Имат ли някъкви номера или нещо такова върху тях? Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега гледам че никой не ти обръща внимание, което не е много възпитано, но аз като НЕ-компетентен предполагам че има, но да ти кажа честно на шкода не знам къде е!!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познава се по номера на скоростната кутия, има го описано в ръководствата, но просто явно на никого не му се рови и никой не го знае наизуст. Една цифра от номера играе (3 или 4) и по това се познава. Карам на спомени , но ако ми остане време ще го снимам въпросния номер, за да е ясно.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.