Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пропадане в дупка


nikistan

Recommended Posts

Здравейте, днес ми се случи много кофти случка :( Като водих сутринта детето на детска градина, при даване на заден за да направя път на един джип да излезе, първо задното, а след това и предното дясно колело влезе в някаква шахта. Колата леко опря отдолу, но само в моментите, когато се опитвах да изляза от нея. В дупката имаше остатъци от арматурно желязо, и благодарение на него не падна цялото колело вътре. Двама души предложиха да помогнат, но в крайна сметка сам я изкарах от там. Най-много ще ме е яд, ако съм прецакал някоя гума щото са чисто нови Continental TS800.

Според вас има ли вероятност да има нещо нарушено по съосността или друг проблем по ходовата част :-k . Не ми остана време да я покарам по продължително, а сега понатрупа и сняг. Като се оправи времето ще легна отдолу да я огледам за евентуални щети.

ВАЖНО: Не се лъжете, че Варна бил най-добрия град за живеене [-X Тук пътищата са в окаяно състояние!!! smile011 ](*,) Яд ме е и то МНОГО :smt0344

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са шахти на някой "кабелизатор". Срещат се за щастие само по тротоарите (поне аз съм ги виждал само там).

Внимавайте много като се качвате по тротоарите. :!:

По темата - щом не си се друснал здраво и си успял сам да излезеш, най вероятно всичко е ОК (изключвам евентуални белези от случката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали и двете "пропаднали" гуми и ги виж дали нямат следи от арматурните железа, това е нещото от което трябва да се притесняваш. Колите са здраво нещо, за да нарушиш геометрия на предница си трябва як удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай си прегледай маншоните, щом е имало железа разни, да не се е скъсал някой, че оттам може да тръгне беля, ако не се смени навреме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.