Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мотор за клапата на смукателния колектор


Bate

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Имам Фабия 1.9 SDI от 2005г. Декември месец ми светна фасадка за управлението на двигателя. Говорих с ЕТ и те казаха, че мога да карам, при условие, че двигателя се държи добре. Естествено да ида до сервиза при първа възможност.

Един приятел има сервиз и я закачихме да тестваме, излезе:

4C65 Мотор на клапата на смукателния колектор

Прекъсване/свързване на маса

Зачисти се и карах близо месец(обадих се и в ЕТ). Днес пак се появи и отново се зачисти.

Появява се само при стартиране на автомобила. Акумулатора 5та година кара и малко трудно върти, но пали от раз. Какво ще ме посъветвате- има ли смисъл да ходя до ЕТ, или да чакам дали пак ще излезе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.