Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смених волана


shotik

Recommended Posts

Може да е за "Сам се справих",но модела е тук и затова побликувам снимката тук.

 

Преди два месеца брат ми смени волана на формана с волан от BMW,оригиналният му бил малък !?,но му останал и волан от VW ,и аз реших да сменя двуспицовия волан с този.

 

016991045.jpg

 

Размяната се оказа много лесна,шлиците са със същия размер,но отдолу плочката за изключване на мигачите беше точно на 180 градуса и затова от оригиналния свалих плочката и я монтирах на този със съвсем малка корекция.

На плочата отпред е с емблема на VW ,затова внимателно свалих емблемата на Шкода и като премерих къде опират крачетата ,внимателно прорязах отвори и прикрепих емблемата,като закрих другата.

Старият волан е с поизносена и напукана горна част,което беше причината да го сменя,а този калъф ,който е на волана скоро ще го свалям ,че се поразкъса отдолу,но ми е удобен ,че е релефен и не се изплъзгва от ръката ми.

 

smile168 smile159 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила :) това е наи слънчевата фелициа която съм виждал от вътре много е хубава просто перфектна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен този по ми допада, защо не пробва с такъв.

 

[attachment=0]SKODA-Felicia-1-6-GLX--1998-2000-.jpg[/attachment]

 

Ами този ми е подарък,без пари ,само самодейство от моя стана.

smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен този по ми допада, защо не пробва с такъв.

 

[attachment=0]SKODA-Felicia-1-6-GLX--1998-2000-.jpg[/attachment]

 

Ами този ми е подарък,без пари ,само самодейство от моя стана.

smile168 smile159

 

 

smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двуспицовия волан изглежда доста зле и добре, че си го сменил.Така наистина изглежда добре,но ако питаш мен, тази голяма емблема доста по-добре би стояла в центъра на волана. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двуспицовия волан изглежда доста зле и добре, че си го сменил.Така наистина изглежда добре,но ако питаш мен, тази голяма емблема доста по-добре би стояла в центъра на волана. :)

 

Емблемата нарочно я сложих там ,за да закрия тази на VW,която е профилно вдлъбната навътре ,мисля ,че с две емблеми щеше да грозно,ако е на средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята съм пробвал от Голф 3 ГТИ(по различен е),търсех си волан с по-малък диаметър.

Стана,но после ми изпадна друг на оферта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.