Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 17.01.2010 + Малко от Витоша!


Green_Witch

Recommended Posts

Толкова много снимки не са правени, май. :) А за повтарянето - само кажете! Аз пак съм навита да се качим до горе. \:D/

 

@pigoff снимките са някаква лудница! smile126 Чакам да видя на какво е способна фотката на Дени! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за десерт моите снимки и клипове:

 

 

Супер среща сте си направили. Радвате много. Колега промени си датата на фотоапарата, че сте започнали със срещите за 2011 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за десерт моите снимки и клипове:

 

 

Супер среща сте си направили. Радвате много. Колега промени си датата на фотоапарата, че сте започнали със срещите за 2011 година.

 

Съжалявам за това - трябваше въобще да я изключа, но съм пропуснал... този апарат има един неприятен бъг, че след всяко вадене на батерията за зареждане, датата трябва да се настройва наново и в бързината лесно стават такива грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер снимки, поздравления и за deni,предлагам на другата "Варненска среща"да я командировате във Варна,защото при нас липсват фотографи smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер снимки, поздравления и за deni,предлагам на другата "Варненска среща"да я командировате във Варна,защото при нас липсват фотографи smile049

ние какво да снимаме?????Като си организираме среща с разходка до калиакра и мидената ферма да хапнем рибка-тогава ще ги дразним :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.