Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

AR.Drone


ID A

Recommended Posts

AR.Drone е най-новата играчка, дело на Parrot. За голяма съжаление е само за iPhone/iPod апарати. :(

Интересно е ще когато го пуснат след няколко месеца на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко ! Шпионска играчка. Представям си , тъкмо си се приготвил за игрички за възрастни с жената и тва да ти висне отвън на прозореца. Смех! smile048 smile091 После требва го отстрелваш с въздушна пушка. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино са го измислили. Камерите едно на ръка, но режимите на авто пилот са яки. Аз от кога разправям, че iPhone си е iPhone, а всички останали боза или симбиан базирани са на опашката. Всъщност в доста аспекти бозето е последно smile021 За тази Коледа взех на жената iPhone 3GS never locked, за следващата ще имам вече идея и ако цената е в рамките на разумното, ще имам повод да те черпя Ивчо за идеята smile048 Всъщност и Миро (tuningmania) имам да го черпя за "тласъка", който направи да се насоча към iPhone smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По НЕдстоверна информация "CNET states price tag of $500 and ships "sometime" this year. Expect 15 min of airtime on a 1-hr charge."

 

Иначе е много готино, предполагам v.2 и т.н. ще с още по-усъвършенствани. Примерно може да се сложат повечко диоди за да се вижда по-добре на тъмно.

 

А за iPhone май си прав. Аз съм от яростните защитници на симбиан, но именно с такива функции iPhone започва да дърпа напред. Щом човек с Communicator (ако си спомням добре) го казва, значи има нещо вярно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, това наистина е яко. $500 е прекалено разбира се..

А по повод отстрелването - не ти трябва пушка, просто един заглушител за wifi и само ще си падне.

Аз пък ще чакам да почнат да вкарват повече линукс по телефоните, това уиндоус че не става е ясно, а и симбиан нещо не ми хареса, че доста е трудно да си разработиш сам приложение и си ограничен много дори и да успееш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще чакам да почнат да вкарват повече линукс по телефоните, това уиндоус че не става е ясно, а и симбиан нещо не ми хареса, че доста е трудно да си разработиш сам приложение и си ограничен много дори и да успееш.

 

Точно разглеждах Nokia N900 smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прегледах и форума към сайта (част дивелоп), първо ще пуснат геймърската версия, после ще добавят и версия със сериен порт за връзка с ГПС, евентуално допълнителна камера. Има запитвания дали ще може да се използва във фермерството. А подготвят и .нет версия за връзка с ВиндоуС.

Иначе е готино, ако И може да изкарва повече време, да се връща в базовата си точка при версията с ГПС, да може да записва в телефона. Ще видим какво ще стане с първите версии. Диодите които служат за навигационни светлини не са поставени правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Юли, нека не се съглася! Тук OS-а няма никаква роля. Просто разработчика е решил да стартира със iPhone smile049

 

Що се отнася до хвърчилката - определено ми харесва ... ма си я искам с Windows smile001 Но и $500 за играчка са ми много ... засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - ТИ хубаво ще ме черпиш, но в по-късен етап ще искаш и да ме набиеш. И тогава вече няма да е хубаво..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А по повод отстрелването - не ти трябва пушка, просто един заглушител за wifi и само ще си падне...

Няма как да стане със заглушител. Виж какво пише на сайта:

"The autopilot will also take command when the wifi connection is lost, it will stabilize the AR Drone before a soft landing." smile049

 

...А за iPhone май си прав. Аз съм от яростните защитници на симбиан, но именно с такива функции iPhone започва да дърпа напред. Щом човек с Communicator (ако си спомням добре) го казва, значи има нещо вярно :)

Относно ОС и аз бях върл фен на Симбиан. Тази ОС ми даваше всичко, от което имах нужда и не на последно място - стабилност. Не ми допада уиндоус дори сега, когато съм с такъв телефон. Симбиан ми липсва много, но исках апарат с голям екран заради документите, които преглеждам на него. А за iPhone - сигурно съм бил един от най-големите скептици докато не пипхан 3GS. А за комуникатора си прав - в момента е прибран с цялата си окомплектовка в кутята и чака идното поколение да види с какво сме си играли ние (пазя всичките си телефони в оригиналните им окомплетовки).

 

До "Mishelle" - ТИ хубаво ще ме черпиш, но в по-късен етап ще искаш и да ме набиеш. И тогава вече няма да е хубаво..

Що бе Миро, жената се кефи много. Ама ако ме почерпиш Ти, мога и да те набия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The autopilot will also take command when the wifi connection is lost, it will stabilize the AR Drone before a soft landing

 

Евала. Ама това значи че май цената му няма да пада много-много.. Ако не е просто реклама нямаща общо с истината - би трябвало да е фрашкан с разни датчици за да се приземи сам..

А по отношение на айфон-а , незнам ама има и недоволни от него около мене. Аз не давам ухо. Не е измислена още универсалната ОС за мобилки явно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то в тази насока все още нищо идеално няма. Няма идеална кола, няма идеален телевизор. То май и света не е идеален. Но пък всичко е въпрос на личен избор и удовлетворение от настоящо предлаганите "играчки". А че всяка има кусур - ясно е. Но пък пазара предлага достатъчно голям избор. Е, може би не достатъчно - аз например на този етап най-много бих се зарадвал на апарат с хардуерните възможности на HD2, но да е управляван от OS на ябълката, Симбиан или Линукс, ама нъц smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.