Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сервиз VW сливен


mihailstoianov

Recommended Posts

няколко пъти ходя в сервиза на VW сливен и съм много доволен обслужването е безкомпромисно и от ремонтите който съм правил съм много доволен там просто майсторите и всичко като цяло е на много високо ниво и цените неса убииственни като на повечето фирменни сервизи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

хаххаахах ... те до онзи ден бяха на КИА сервиз и мой колеги ходиха за смяна на накладки предни за 250 лева ... хич не са им убийствени цените при условие че си ги намериха от магазин и ги смениха за 50 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да отбележим че "убийствени цени" за всеки е различно. За някои хора и 10лв труд са много за други 100 не са....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Е, браво то имало трима сливналии в този форум.

Дали няма още скрити?

 

Не съм ходил избягвам фирмените сервизи - доста е скъпо, а гаранции НЯМА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Аз също съм доволен от сервиза на VW в Сливен. Другите, които са читави в града са: ХиГ-а (не само за гуми) и Шкода (ЕТ). След като обиколиш и се напатиш, все до един от тези стигаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.