Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с разхода на гориво


валентин89

Recommended Posts

Колеги имам фелициа и от половин година насам ми дава някакав страшен гореж незнам защо стана така. Колата е с двигател 1.3 карборатор и я карам на бензин и при този гореж ми излиза малко скъпичкоо колата гори 11/100 изван града с 90км/час и 15,16/100 в града!!!! Ако трябва ремонт на двигатела не мисля да го правя ами направо ако може да се присади друг двигател обаче по мощен например от октавия или голф ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да видиш как са свещите, кабелите, дистрибуторната капачка, карбуратора.

Ако работи както трябва двигателя /пали лесно, не тресе, не пркъсва/ измери компресията. Ако е паднала няма как да ти гори малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега и добре дошъл и ти в сектата.

По темата. Отиди да я прегледат. Вариантите в кой сервиз да отидеш са в раздел "Бял списък", в зависимост от това от къде си. Ако си от София утре се събираме на паркинга на Националния Исторически Музей около 14 ч. Ела да ви видим с Фелата, пък току виж сме измислили нещо в полеви условия.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако бях от София щях да доида но съм от Велико Търново. Иначе утре ще ще закарам колцата да я видят какво и е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 000 624 - Гошо се казва човека, ще ти оправи колата :smt017

viewtopic.php?f=2&t=4094 - ето го в белия списък, с повече координати

По моята шкода е пипал само той докато живеех в Търново, после е идвал и из страната да ми я оправя като закъсам на пътя. Човека е железен, да му предадеш много поздави от бащата и сина с цялата чисто бяла 120-ка и да кажеш че те те пращат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок при него ще отида аз междо другото само от там си купувам части за шкодичката.

мерси за обарнатото внимание! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.