Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 - покупка


mickie

Recommended Posts

Първо здравейте на всички - регистрирах се преди 5 минутки. Значи колеги, мисля да купувам и аз Шкода и се интересувам от мнението ви. Изчетох доста коментари от форума и ми се струва, че Октавия 1 е добър избор, но все пак искам да се изкажете за конкретния автомобил. Колата е 1.9 TDI 90 к.с. 2003г. 140 000 пробег - първи собственик, обслужвана само в ЕТ. Чакам мненията ви :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер избор.Малко може да ти е слабичка ,но това със 200-300 лв се оправя.

 

За слабичка - тя с турбо ли е или без? А иначе досега съм с Корса 50к.с. дизел - тя си е слабичка. А какво имаш предвид, че се оправя с 200-300 лв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега и добре дошъл във форума! по принцип автомобилът, който си харесал, е много практичен, здрав и непретенциозен. но за конкретно мнение за автомобил, без някой да го е виждал - едва ли ще получиш много ценна информация. на твое място бих отишъл в сервиз, на който имам доверие. успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер избор.Малко може да ти е слабичка ,но това със 200-300 лв се оправя.

 

За слабичка - тя с турбо ли е или без? А иначе досега съм с Корса 50к.с. дизел - тя си е слабичка. А какво имаш предвид, че се оправя с 200-300 лв?

с турбо е-може да и се вдигне мощноста с мапване/чипосване/на 115-117 коня,

а с други работи може и още много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.