Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да подкрепим СААБ


Владо©

Recommended Posts

Пускам линка по молба на колегите от форума на СААБ. В събота, 16.01.2010 те организират "показна" обиколка на София. Събират се в 10:30 на бул "Вапцаров", бившият им шоуруум - малко преди 'Кошарите".

Участие ще вземат форумите на "Ситроен", "Волво", "BMW". Мисля, че каузата си заслужава да бъде подкрепена ;)

ето и обещаният линк: http://www.saab-club.com/forum/viewtopi ... =13&t=4184

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм много сигурен с какво присъствието на моята шкода на евентуален протест може да повлияe на бъдещето на фирмата Сааб. американското ни посолство няма да се трогне грам и само ще си го преместят в другия крачол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка си работи идеално.

При положение,че виждам отрицателни отзиви дори и в техните редици,какво остава за хората от други клубове които евентувално ще ги подкрепят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата са изключително грозни напоследък. Големите риби жертват малките, Oracle купува Sun и уволнява половината от персонала, GM пък иска да даде SAAB за скрап. Само фирми монополисти и стремящи се към монопол оцеляват и то точно с такива подлярски номера. Ако мислещите хора не се разбунтуват, очаквам в скоро време да стигнем до пълен диктат на монополите и да се налага да си плащаме за да дишаме и ходим по земята. А парите ни да се "усвояват" от разни клати...ове в монополите. Така че инициативата на колегите трябва да бъде подкрепена, отделен въпрос е как да стане това. Според мен - по-добре да раздадат стикери, аз бих си сложил "save saab" или от сорта, и бих сложил линкове към някаква петиция и т.н. каквото мога бих помогнал. И без това на тия момчета им е доста трудно да поддържат колите си защото не са опели и голфове, сега и да унищожат производителя(както стана с ровър) ще е гадно, а и шведските коли не са по-лоши от американските...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.