Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски Манастир 2010] - разпределение на организацията


Хашек

Recommended Posts

...

Очаквам от вас предложение / кандидатура за приемащ заявките.

...

 

Миро,

 

Няма проблем да поема заявките, но ми трябва описание на стаите (собстен санитарен възел, бр. легла, и сие) за да знам какво да казвам на хората. И точна бройка де.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    13

  • Mishelle

    6

  • BlackPearl

    6

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

не може ли да се обадя в хотела и да кажа че съм от събора и искам да резервирам еди си колко стаи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартин от Бургас (skodaman) поема жълтата фанелка за приемането на резервации. Сега систематизирам резервациите, които съм получил на ЛС и по телефон преди да пусна темата, после му пускам ЛС с вакантните бройки.

 

Очаквайте скоро тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля за малко внимание:

 

Очаквам кандидатури за поемане на изработката и заплащането на купите! Инвестицията е около 500лв. взависимост от броя и големината на купите. Парите се връщат още на първия ден от събора - 07 май 2010!

 

Досега включили се в организацията на събора:

- Mishelle (Юли - София) - съфинансиране на предплатата за нощувки

- BlackPearl (Искрен - Добрич) - транспорт на шатрата + водещ и dj + помощ подреждане на автомобилите + п.Междене

- skodaman (Мартин - Бургас) - приемане на резервации за настаняване

- Rapid Driver (Георги - Варна) - настаняване на участниците по резервации

- maniac (Мирослав - Варна) - осветление и озвучаване

- pow (Ицо - София) - изработка на филм "Соколски 2009"

- ivaka (Ивайло - Варна) - подреждане на участниците, заснемане на клипове

 

Очаквам също така кандидат за събиране на таксата за участие и раздаването на пакет "участие" за всяка кола. Колегата, който ще се ангажира с тази работа трябва да бъде на място на 07 май сутринта, преди първите участници да са пристигнали.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Шатрата на Приста-Ойл е наша! За пореден път благодаря на г-н Кристиян Анчев за съдействието!

 

Седмицата преди събора в РАБОТНО ВРЕМЕ трябва шатрата да се натовари и транспортира до манастира. Събира се в бус дълга и желателно висока база. Желаещи освен BlackPearl?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам също така кандидат за събиране на таксата за участие и раздаването на пакет "участие" за всяка кола. Колегата, който ще се ангажира с тази работа трябва да бъде на място на 07 май сутринта, преди първите участници да са пристигнали.

Пу за мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Стикерите са готови, но са сбъркани ](*,) Колегата Krankenstein ми ги прати в Корел формат, и тъй като аз не мога да го отворя, го препратих на печатницата, обаче се оказа, че Митко ги оразмерил на 80мм, а досегашните са на 70мм и всичко се насра! Освен това датите са 07-09 май, а не 06-09, както е на този стикер... мамка му. Днес пускам поръчка за нови 120бр на 70мм. Е*ахти тъпата работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да е проблема.

[-X

Когато един проблем е сам и маловажен, да махнеш с ръка. Но когато той е част от организацията на подобно масово мероприятие, повече от ясно е, че не е единствен. А много на брой малки проблеми водят до доста ядове, нерви, време, пари и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да е проблема.

[-X

Когато един проблем е сам и маловажен, да махнеш с ръка. Но когато той е част от организацията на подобно масово мероприятие, повече от ясно е, че не е единствен. А много на брой малки проблеми водят до доста ядове, нерви, време, пари и т.н.

 

Именно!...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите

 

Днес направих резервацията та вече присъствието ми е осигурено.

Ако още трябва жичкаджия и ако пристигна на 7-ми около 11 ч. не е късно може да ме броите, ще донеса разклонители и 2 удължитела 25 - 10 м. Ще се постарая да пристигна и по-рано но не ми се вярва да успея.

 

Мога да донеса и 10 конуса за пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за конуси се сетих, че същите от миналата година са в мен! За сега има да взимам:

 

1. Купи (благодарение на PRR със "спонсориране" на половината от цената на купите съм ги поръчал и скоро трябва да са готови)

2. Тесла 2бр- за подиума под шатрата

3. Конуси за пистата

4. Ако стане.

Дано не изпускам нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да е проблема.

[-X

Когато един проблем е сам и маловажен, да махнеш с ръка. Но когато той е част от организацията на подобно масово мероприятие, повече от ясно е, че не е единствен. А много на брой малки проблеми водят до доста ядове, нерви, време, пари и т.н.

 

Вече се извиних на колегата Хашек за недоглеждането, просто явно съм ползвал за основа файловете от по-стар вариант на проекта и не съм ги сравнил с актуалните размери, понеже в момента когато ме помоли спешно да му ги изпратя наистина имах ужасно много включително извънредна работа, та дори датите да съм сбъркал значи наистина съм бил яко уморен. За последното вероятно съм се объркал четейки този пост, който е горе-долу от същото време, когато правех файловете:

След проведените разговори с Търновската Патриаршия и конкретно с отговорния владика, постигнах споразумение за Соколски Манастир, като трябва да се съобразим с музиката, а именно силната част да приключва до полунощ. Датите са 6, 7, 8 и 9 май 2010.

 

Започвам да приемам резервации за настаняване, като за целта ще пусна нова тема.

 

Поздрави

Посипвам си главата с пепел и си правя самоотвод от уастие в каквито и да било по-нататъшни организации, явно за ЕГН-то ми вече е противопоказано носенето на много дини под 1 мишница... :oops: Обикновено в моята работа има хора, които контролират крайния резултат след мен преди да иде за печат, понеже е човешко да се греши особено под напрежение. Аз пратих по молба на Хашек файловете и в .jpg формат, учудвам се че не е забелязал грешката в датите поне :roll:

 

p.s. надявам се на събора няма да има опити за саморазправа и линчуване във връзка с тази моя издънка... да знам да идвам ли изобщо smile096 Това в кръга на шегата разбира се, да разведря малко създалата се атмосфера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде де, голяма работа - никой не е безгрешен... точка по въпроса - новите стикери (70мм) са готови, както и грамотите. Миналата година поръчах 40бр. грамоти и не стигнаха, тази година съм поръчал 50бр... да видим.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, да не изхвърлиш сгрешените стикери само - те са уникат. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, да не изхвърлиш сгрешените стикери само - те са уникат. :mrgreen:

не го бъзикай ,че така се беше напушил.

п.п pow ти гледай да не си забравиш фотоапаратите smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахте ли се за надписването на грамотите. Ние с жената може да се справим но и двата принтера са ни големи и неудобни за носене а лаптопа ще го носим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак трябва принтер за нещо, аз мога да взема - няма да ми пречи в колата, но ще сме на събора само на 7 срещу 8-ми. Всъщност не е проблем да го оставя и после някой софиянец, който остане до края да ми го донесе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п pow ти гледай да не си забравиш фотоапаратите smile091

Абе той да не вземе фотоапарат няма да е болка за умирачка. Ама камера задължително трябва да вземе, защото неговата снима на miniDV. Че доколкото разбирам материала от предишния събор е сниман с камера, записваща директно на DVD, т.е. качеството е лошо, а за импорт във видеообработващ софтуер (Pinnacle и Premiere) е нужно допълнително конвертиране... С това, разбира се, не искам да обидя някой, още по-малко този, който е снимал. Но се чудя на "добронамерените" продавачи как пробутват недоразвита технология. Все още няма DVD записвачка, вкл. и такава монтирана в камера, която да записва с толкова висока скорост, че материала да е с качеството на miniDV...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам цифрова камера,която прави записи с високо качество във формат mpeg4. С неро вижън ги записвам в dvd формат с екселент качество.Мога да услужа за заснемането на някой,който ще я пази много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да снимам с моята, Sony HDD 6.3 Mp. Освен това съм приготвил и една микро камера за екстремни снимки ( примерно закачена на калник, броня , ауспух и др.) Предполагам ,че и други колеги ще снимат.Важното е след това някой да събере качествения материал и да сглоби едно наистина достойно за събора видео , което да се разпространи в последствие. Ще го обсъдим това предполагам на чаша бира някоя вечер през май.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение от формата после трябва да се отвори суровия материал и се гъне на двд. МиниДВ не е най-доброто, но е от първите и най-разпространено. Когато се снима на двд е нужно внимание защото снимат в собствен формат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.