Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстори за Фелиция 1995 моно инж.


murfy81

Recommended Posts

Здравейте колеги, мойта фела нещо ми прави номера от 3-4 дни. На бензин падат оборотите толкова, че направо гасне, освен това на газ помече ръмжи, отколкото набира. Моно инжекция е, но с карбураторна газова с-ма.

Къде да отида В СОФИЯ???

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, мойта фела нещо ми прави номера от 3-4 дни. На бензин падат оборотите толкова, че направо гасне, освен това на газ помече ръмжи, отколкото набира. Моно инжекция е, но с карбураторна газова с-ма.

Къде да отида В СОФИЯ???

Благодаря Ви предварително.

 

Ползвайте търсачката бе хора! :smt034 има си специален раздел" Бял Списък" за доволни колеги и "Черен Списък" за недоволни колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пали ли въобще на бензин :?:

Защото Фаворита ми така изчерпваше газта от изпарителя и гаснеше и излезе , че помпата е поумряла - нова помпа и тръгна .

За реглаж на газовата утедба наистина ползвай някой от майсторите , които са ти наблизо и от които колегите са доволни ... може да е калпава газ , може да е филтър за смяна , може изпарител да е за ремонт - това апарата ще каже .

 

П.П. Няма газова уредба за карборатор и за некарбуратор ... има вакуумен изпарител и изпарител с електрически клапан ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пали ли въобще на бензин :?:

Защото Фаворита ми така изчерпваше газта от изпарителя и гаснеше и излезе , че помпата е поумряла - нова помпа и тръгна .

За реглаж на газовата утедба наистина ползвай някой от майсторите , които са ти наблизо и от които колегите са доволни ... може да е калпава газ , може да е филтър за смяна , може изпарител да е за ремонт - това апарата ще каже .

 

П.П. Няма газова уредба за карборатор и за некарбуратор ... има вакуумен изпарител и изпарител с електрически клапан ;)

Пали, но ако не подържам с газта гасне. И е доста трудно да държа обороти - въпреки подаването едва , едва успявам да напомпам на ниски обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да откачиш акумулатора т.к. при работа без дюза много бързо трупа грешки и почва да работи неравномерно и за това се връзва едно реле , което гаси плюсовете на компа докато не работи мотора ... ако пак не се оправи тогава може да опиташ с почистване на дюза и т.н. ... ама те газаджийте и това могат да диагностицират smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постът ми може да ви се стори адски тъп, но все пак ще попитам: а въздушен филтър кога смени за последно? От личен опит знам, че след 4-5000 км по нашите чисти улици филтърът се задръства и колата спира да върви :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постът ми може да ви се стори адски тъп, но все пак ще попитам: а въздушен филтър кога смени за последно? От личен опит знам, че след 4-5000 км по нашите чисти улици филтърът се задръства и колата спира да върви :-k

Смених го преди 4 дни и пак е така. ](*,)

Някой ползвал ли е сервиза до Зоопарка - на визитката им пише, че са шкодопознавачи :D ? То не е точно сервиз - като тръгнеш по оградата от ляво се намира по средата м/у двата входа.

И да питам - някой да знае майстори в източните квартали - Младост, Дружба и т.н.???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постът ми може да ви се стори адски тъп, но все пак ще попитам: а въздушен филтър кога смени за последно? От личен опит знам, че след 4-5000 км по нашите чисти улици филтърът се задръства и колата спира да върви :-k

Смених го преди 4 дни и пак е така. ](*,)

Някой ползвал ли е сервиза до Зоопарка - на визитката им пише, че са шкодопознавачи :D ? То не е точно сервиз - като тръгнеш по оградата от ляво се намира по средата м/у двата входа.

И да питам - някой да знае майстори в източните квартали - Младост, Дружба и т.н.???

Колега, преди да започнеш да обикаляш по разни газаджии ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пробвай съвета на колегата The Best Forman- махни плюсчето на акумулатора за 15-20 мин., закачи го пак и виж дали ще е същото. При мен е така, със същия двг. съм smile169
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползвал ли е сервиза до Зоопарка - на визитката им пише, че са шкодопознавачи :D ? То не е точно сервиз - като тръгнеш по оградата от ляво се намира по средата м/у двата входа.

И да питам - някой да знае майстори в източните квартали - Младост, Дружба и т.н.???

Колега принципно си за газаджия. Както и по-горе те посъветваха, откачи акумулатора за 15ина мин., закачи го пак и ако проблема не изчезне отиди на газаджия. Препоръчвам ти този, който споменах по-горе. Бях при него и съм доволен. Хората определено си разбират от работата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета с акумулатора - пробвах го одеве и поне на място нещата са наред. Утре ще пробвам и в градско и ще турим (дай Боже ) - решен на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оказа се, че проблема е в дюзата. Казаха ми 40-50 лв. за чистене. Това как е като сума, че не съм запознат въобще!!! И ако някой може да посъветва къде да го направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.