Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-подходящите мотори за газови уредби


yago

Recommended Posts

Здравейте,

 

 

Бихте ли ме упътили кои мотори за Октавия 1 от1998 до 2000 г.са най подходящи за газови уредби.Питам защото съм се насочил към покупка на Октавия 1 от тези години но не съм сигурен за моторите AKL, AEE или ако има други които незнам.Насочил съм се към по ниския данък така че трябва да е до 74 KW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мойта е AKL, 74KW и съм с газ. Сложих газов инжекцион на Ловато (1400 лв) и сега карам... кажи речи без пари. В момента в София при цена на газта 1.10лв аз минавам 100км за около 12-13лв или сиреч около 11-12л/, а извънградско умерено каране 100-130км/ч дава около 8/100 над тези рипаме на 9-10/100. Като 10/100 ми дава при 160-180 магистрално. Иначе колата върви 1:1 газ:бензин. София-Пловдив и обратно с 4 човека в колата по НГ 27 лв. 285км

Сам решавай, но знай че каквато и да купиш трябва да си сложиш хубав инжекцион газов, защото иначе е нема такова ходене по мъките. Препоръчвам Ловато 200-300 лв по-скъп но се избиват после. Поздрави и успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.