Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най- накрая и аз да се похваля :)


Root_Youth

Recommended Posts

Дойде моментът в който най - найкрая направих снимка на моя Шкоди 120л. От началото на изминалото лято го карам . Баща ми ми я даде, това им е първата семейна кола.. (2рата де, ама първата е била Жигула и на 2рата седмица претърпяла ПТП, така че не се брои) Та шкодичката си е супер машинка, доста обикалях с нея това лято. Няма какво да ви ги хваля, знаете какво злато са. Ето и снимки : http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=374

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тя много лачена бре :smt017

Да си я пазиш и почиташ, ейш, и да я обгрижваш редовно и качествено, щото си е жена smile021 И да и се радваш мнооооого километри още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това с жените да го нямаме! Поздравления за вида на колата! Страхотно изглежда. Даже лекинко ти завидях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за колата! Дай да видим двигателя ?! :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че ви харесва, приемам поздравленията, въпреки че за първите 20 години баща ми е "виновникът" , след това съм аз :)

Иначе двигателят е претърпял основен ремонт преди няколко години, но трябва да мине на пароструйка, за да има маааалко по представителен вид smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е - напълно запазила духа на епохата си, като я гледам направо ме връща в юношеството през 80-те... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.