Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Взаимозаменяемост на части - Шкода/Сеат/VW?


sv_genov

Recommended Posts

Здравейте,

 

установих, че причината да не работи предно дясно ел. огледало и стъкло на Фабията, която скоро придобих, е липваща част.... Става въпрос за платка, която е прикачена към моторчето в предната дясна врата и в нея се включват куплунците за стъклото и огледалото.

 

Въпросът ми е дали мога да търся такава част втора употреба и от други модели - Поло, Ибиза и др, които са произведени близки години? Колата е производство 2000 год. Предполагам, че VW монтират еднакви и почти еднакви компоненти, но не знам от къде мога да намеря точния еквивалент...

 

Пуснал съм и тема във подфорум "Купувам", така че и тук мога да приема оферти :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази част която търсиш има номерче. Някой колега ти казва номера и отиваш в представителството на VW и ги питаш тази част с този номер на кои коли ги слагат. Те ти казват на тази и тази и си готов. Аз така процедирах за едни тампони. Цялата врътка е да знаеш номера на частта.

П.П Евентуално работа би ти свършил може би и някой софтуер като аутодата или етка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... мерси!

 

Предполагах, че ще бъде нещо такова като процедура, но при мен частта просто липсва и не мога да видя номера... някой я е задигнал :lol:

 

Ще търся чрез софтуер някъде, т.като едва ли някой ще се навие да си свали кората на вратата за да ми каже номера....

 

Иначе ЕТ искат 400 лв за тая джаджа :-k и затова минавам на вариант "втора употреба"/замяна със аналогична част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси по моргите. Все пак в София има толкова много фабии => има и много ударени.

 

Виждал съм няколко морги пълни с потрошени таксита фабия. Цените има са много тънки, а пък хората сменят частта ако не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.