Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да отворя клипче , направено с телефон


medium33

Recommended Posts

Многото съфорумци с компютърни познания и умения вероятно ще се посмеят , но не мога да си отворя клипчетата със синето , които съм снимал със Сони Ериксон .Можете ли да ми кажете какъв плеър да използвам и какъв формат са тези клипчета ? Бабата и дядото ги чакат за да ги гледат по цяла нощ и да реват от щастие (поне така ползват снимките на малкия) :mrgreen: . На компа не мога да си ги отворя де , на телефона се отварят . подозирам , че формата им е МР 4 ама все си мислех , че с някой от моите плеъри тоз формат се отваря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верочтно са в тоя малкия телефонски формат (на който сега не се сещам името как беше) отварят се с много плейъри. Най добре пробвай с VLC. Много малък и бърз. Рабноти без кодеци и глупости и отваря 99% от всичко което може да ти потрябва (поне това са моите наблюдения). Ааа и е безплатен :)

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "medium33" - Иди в "Control Panel"-а на "Windows"-а си и в графа "Folder Options" махни отметката от "Hide extensions for known file types" за да видиш в какъв точно формат са видео-клипчетата. После ни кажи, за да ТИ кажем с какво да ги отвориш най-лесно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VLC който ти предлага Odin е доста добър :smt017

Ако случайно не стане с него, пробвай и The KMPlayer - също е безплатен, досега не се е случвало да не прочете нещо... Ето тук го има - http://download.cnet.com/The-KMPlayer/3 ... 59939.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "medium33" - Иди в "Control Panel"-а на "Windows"-а си и в графа "Folder Options" махни отметката от "Hide extensions for known file types" за да видиш в какъв точно формат са видео-клипчетата. После ни кажи, за да ТИ кажем с какво да ги отвориш най-лесно ;)

Специално този съвет ме научи на нещо изключително полезно и простичко , а пък иначе свалих всички препоръчани плеъри и клипчетата тръгват на всичките smile035 Благодарско !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "medium33" - Е аз гледам, като пиша, да не приказвам :lol: Така де.. Не, че не се случва, но се старая да е изключение, а не правило smile021 Наздраве :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.