Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси за поддръжка на Октавия и Супърб


mr. White

Recommended Posts

като изключим грозния волан от Супърба,

 

Аз си мислех че само аз не го харесвам тоя волан :o Грозен е комплимент за него всъщност. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам, всеки, който е карал новата усеща сериозна разлика

...и тая сериозна разлика е ..., че е нова :D

Със здраве да си я карате smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хората не си приличат по вкус, ама ТОЧНО пък на волана какво не му харесахте? :?: супер удобен е, карал съм Ауди А6, А8 СЪЩИЯ Е, само в средата се различава по емблемата! Ако някой ми каже, че на О2 волана е по-хубав направо мисля, че е предубеден е необективен! :lol: Яка дървения беше, няма какво да си говорим! За фаровенте не се говори, без да си ги видял нощем, ама корейски, китайски, пакистански, големи, малки - факта е, че са далеч по-удобни за каране! Впуснахме се в сравнения, но аз намям никакви скрупули да кажа, ако нещо в колата ми не както трябва :smt032 Дайте да видим как да накараме Е.Т. да ни оправят колите като се развалят и ако не ги оправят да носят отговорност, това май е по-важно, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе VALDO, как ги караме с тебе тия коли, с тези воланчета... smile027 чак ме е жал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sotef-не е трябвало да я взимаш от сервиза :!

Бегачка, да прав си, ама въобще не съм очаквал такова нещо тогава, а и като ми я бяха изкарали на паркинга и беше прашна и така измежду другите коли ми се видя добре. Погледнах боята дали е гладка и добре разлята, имам предвид да не е на едри тръпчинки, и ми хареса. Това е, после запалих и газ към Монтана. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа,в първия момент,човек не може хубаво да прецени,пък и прашна

ако много те дразни,вземаш 1 пиронче и лееекичко я надраскваш-но само най-горния слой лак,няма да натискаш ..... и при застрахователя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка, да не би да подбудителстваш към престъпление по чл. 213 от Наказателния кодекс? smile150 Предвижда се лишаване от свобода до три години, но какво са три години в сревнение с това да ти е грозна боята на вратата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а и като ми я бяха изкарали на паркинга и беше прашна и така измежду другите коли ми се видя добре...

Тц, тц, тц... Бива, бива мърлявщина, ама от ЕТ в случая (и май не само) са се оляли. Да предадеш прашна кола след боядисване... Нямам думи. Всъщност може би не само от ЕТ правят така, знам ли. Ако някой техен служител чете това, да взема да ги подразня, а? :lol: Имаме си български вносител на коли. Когато колата трябва да влезе в сервиза, било за смяна на масло или ремонт и е повече от прашна - първо минава през мивката. Вярно, това се фактурира, ама цената е все едно да ида в квартална мивка, разлика няма. След боя, било на детайл, било цялостно - колата се връчва на клиента чиста до блясък и клиента има възможност да огледа на спокойствие автомобила преди да си го вземе.

 

...в BG няма сериозни сервизи и поддръжка, които да отговарят на марката, което е много, много лошо smile011 Именно тук е мястото на форума, защото трябва да се направи нещо, ние все пак купуваме коли от тези хора! smile012

Предполагам имаш в предивд сервизите на ЕТ. Защото читави, но не оторизирани сервизи и майстори има. Хубаво е, че го има форума, да. Но оплакванията тук не са достатъчни, писма до централата, всякакви разговори - също. Единственото решение е ако има как и кой да гони вносителя по съдебен ред. При това не като единичен случай, а масово. Ако по този начин зачести изразяването на недоволството срещу вносителя, стига да има правно основание, той ще бъде принуден да промени начина си на работа. До тогава - от левия в десния крачол...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имам предвид да учредим сдружение с нестопанска цел, в обществена полза, което да представлява потребителите /купувачите/ на автомбили с марка "Шкода". Едва тогава е възможно предяваване на иск в защита правата на потребителите за всеки конкретен случай или поотделно, въз основа на който да се претендират вреди, пропуснати ползи и неизпъление на договор за продажба и сервизно обслужване. Не знам дали има такова сдружение, но аз съм готов да подготвя всичко, което касае регистрацията му. Крайно време е да направим нещо полезно и практично за шкодарите, а не само да си гледаме колите коя е по-хубава и по-мощна smile021 ! Крайно време е ЕТ да си подобри отношението към клиентите и да обърне внимание на сервизите си, защото е абсолютно безхаберие! smile175 Ако има разбиране има, ако не така ще си ая караме и това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.