Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Свиха ми антената


Kalin

Recommended Posts

Здравейте! Сутринта преди да влезна във Фаворитко гледам антената ми я няма. Явно някой е решил да си я набави по лесния начин, за мен остава трудния. Звънях в магазина на Симеоновско шосе, но ми казаха, че нямат. Някой може ли да даде идея от къде да си купя (в Еура Тек не съм звънял, че сигурно ще ми се изсмеят :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си от тези ,които се лепят на стъклото отвътре и има кутийка/може би е усилвател/.Ако искаш я лепиш ,ако искаш я пускаш в долния край на стъклото и таблото и не се занимаваш повече с антени.

На фелицията така съм направил - пуснал съм я и дори не се вижда отвътре ,а отвън също не се вижда ,че стъклото е с черен кант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се уточним само. Отвинтили са пръчката и сега ти е останала само основата, така ли? Ако е така на всеки битак или пазар продават антени за по 5 лева, барабар с основа и кабел. Купуваш, отвинтваш пръчката и я монтираш на съществуващата основа. Внимавай само пръчката с каква резба е - външна или вътрешна (М или Ж).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да просто са я отвили, иначе основата си е там. Да и бях капнал малко лепилце само, пък да видим как щяха да я отвъртят :)

Благодаря ви за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна работа :smt018

... Да и бях капнал малко лепилце само, пък да видим как щяха да я отвъртят :)

Щяха да я счупят smile043

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.