Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фелиция


Velko

Recommended Posts

Колеги, имам следния проблем:

когато намалявам на скорост колата изгасва.Например- движа се с 40 км., натискам спирачката за да сваля предавката и при натискането на съединителя падат оборотите и колата изгасва.Ходих на майстор и той смени ламбда сондата, но проблемът остана.Колата е Фелиция 1.3 MPI.

Моля Ви за помощ.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам следния проблем:

когато намалявам на скорост колата изгасва.Например- движа се с 40 км., натискам спирачката за да сваля предавката и при натискането на съединителя падат оборотите и колата изгасва.Ходих на майстор и той смени ламбда сондата, но проблемът остана.Колата е Фелиция 1.3 MPI.

Моля Ви за помощ.

Поздрави

 

Как са ти оборотите на празен ход?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си на газ? Ако да - как ти е монтиран изпарителя?

 

Не, не съм на газ.Колата е на 70 х.км. и никога не е била на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те по принцип намаляват като натиснеш спирачката,ама важното е като напомпа дали не се увеличават ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК.Ще я сменя и ще пиша.

 

Колега знаеш ли колко струва? :) Че си го написъл с такава лекота все едно за 20-30лв говорим. Ако имаш възможност пробвай с работеща преди да купуваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега знаеш ли колко струва? :) Че си го написъл с такава лекота все едно за 20-30лв говорим. Ако имаш възможност пробвай с работеща преди да купуваш...

 

Не, в интерес на истината не знам.Колко струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Колега, това Very Happy за какво го пишеш?

Ако можеш да помогнеш го направи, смешно е, че не знам колко струва клапата ли?

Все пак не съм в бизнеса с авточасти и /или/ имам сервиз.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това Very Happy за какво го пишеш?

Ако можеш да помогнеш го направи, смешно е, че не знам колко струва клапата ли?

Все пак не съм в бизнеса с авточасти и /или/ имам сервиз.

Поздрави.

защото тя трябва само да се почисти,а не да я сменяш

 

не и отговаря просвета на тпса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой сети ли се да насочи колегата към някой от софийските сервизи, вместо да го пита за неща, с които човекът явно не е наясно (може би щот не му е работа). Аз нямам дроселна клапа, че не я и знам как изглежда и що толкоз пари струва, но ако имах и аз щях може би да задавам същите въпроси. Сори за OFFа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Ще пробвам с почистване и дано се оправи.

Поздрави

ти до сега не го ли направи

 

Аз имам абсолютно същия проблем. Чистил съм дроселна, никакъв ефект, колата ми е 1.3 карб.

Някакви други идеи? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.