Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за услуга


pesho91

Recommended Posts

Моля за услуга,някой колега от София за следното.Поръчал съм си части от Еуротек в София на"ул. Хан Кубрат № 27" в квартал Надежда до колкото знам.Моля за следното ако някой има възможност да иде до там и да взема стоката на стойност около 20 тина лева е.... и да ми я изпрати по кориерска фирма с наложен платеж,защото от Еуротек ми казаха че не работат с наложен платеж.Благодаря предварително. Някои ако иска да ми съдейства нема ми пише Л.С или на скаип borovanski_mnt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикалям из целия град, ако не бързаш много мога да мина през еуратек когато ми се отвори път натам през тази седмица.. Куриерите после да лесни, на 500 метра от нас са ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.