Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

готин Мерцедес


bega4kata

Recommended Posts

изпреварил ме с тунинга който смятам да правя с черния спойлер

Отпред и маската му беше в черен пиано лак,както и лайсните,но вече го бях подминал и имаше коли зад мен-спрях да снимам през прозореца,но щеше да е много нахално да ги карам да дават назад за да го снимам и отпред :?

post-2454-138453167575_thumb.jpg

post-2454-138453167584_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На летището в София има един CLS изложен, с някакъв спортен пакет, не можах да го разгледам хубаво от ескалатора. Той е същата цветова комбинация и при него малко спойлерче е черно. Та, предполагам от там е взел идеята.

 

Твоята кола е по-тъмна и ще се губи спойлерчето, ако е черно. Освен това си е шаренийка лекинко. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама виж,че горния спойлер е бял ....

виждам-нали и моя горния си е зелен

Пък за губенето,ще видим как ще е.

Още един колега от форума е решил така да си прави спойлерчето на задния капак-черно.Ще кажа само че е от Варна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силен контраст, бяло и черно smile048

При теб комбинацията няма да е толкова искряща, но ще бъде достатъчно за да подчертае детайла

плюс това тук ляйсната на бронята не е цялата в пиано лак, а само частично.

При теб това ще се компенсира с малко по-големия спойлер и мисля,

че ще е доста приятно за окото.

Не го ли пръснаха вече, любопитството ме гризе smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една красавица smile021

И двата спойлера са в цвета на купето, седи доста добре

post-3239-138453167736_thumb.jpg

post-3239-138453167772_thumb.jpg

П.п.

Заглавието на темата не подхожда на този пост,но... smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile009 Тва БМВ е мега-супер-ултра-турбо циганско... smile009

факт! минало е покрай М3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile009 Тва БМВ е мега-супер-ултра-турбо циганско... smile009

smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си турбо дизел,имаме и турбо бензин,а сега идва и ерата на циганското турбо! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile009 Тва БМВ е мега-супер-ултра-турбо циганско... smile009

факт! минало е покрай М3

Колега, как реши това? Ако изключим джантите и ауспуха си е точно фабрично М3. Малкото спойлерче на багажника е фабрично. Спойлера на задното стъкло май е афтърмаркет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то не е никакво М3, а напудрена по доста селски начин нормална тройка купе с отвори на предните калници като на М3, но колата НЕ Е истинско М3. Най-малкото М3 е с две гърнета отзад, не ми се изброяват останалите разлики... Въпрос на вкус де, на мен колата ми седи ужасно циганска, на някой може да му е любимата, лошо няма, мисълта ми е че определено не е М3 smile001 Само от любопитство - номерът на колата 2228 ли е? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си турбо дизел,имаме и турбо бензин,а сега идва и ерата на циганското турбо! smile117

 

Дай някфо по по-подробно за нещатата искам си ТУРЯ едно smile092 smile092 Колко коня Ш вдигне на 120-ката, Ш изправя ли предницата като на "Бързи и Яростни " smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата придоби нов смисъл.. е ли това M3 или не :?:

Идеята на поста беше целенасочена към bega4kata,

заради спойлера който си е купил и скоро надявам се, ще видим на неговата Октавия

smile009 Тва БМВ е мега-супер-ултра-турбо циганско... smile009

факт! минало е покрай М3

И на мен има неща в тази 3-ка които НЕ ми харесват, ама чак пък толкова smile175

Колега Thunderbolt не съм слизал да го разглеждам детайлно, не видях предната броня,

не знам какво има под капака, но като изключим кюнеца(вместо 4-те ауспуси),

джантите (които вече са доста комерсиални) и крушките на мигачите :lol: ...

... Въпрос на вкус де... мисълта ми е че определено не е М3 smile001 Само от любопитство - номерът на колата 2228 ли е? :mrgreen:

:smt017 ,

а рег. номера е "СА 74хх хх"

Имаме си турбо дизел,имаме и турбо бензин,а сега идва и ерата на циганското турбо! smile117

 

Дай някфо по по-подробно за нещатата искам си ТУРЯ едно smile092 smile092 Колко коня Ш вдигне на 120-ката, Ш изправя ли предницата като на "Бързи и Яростни " smile091 smile091

smile091 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Щом Божо казва че не е, значи не е. Но на пръв поглед го е докарал, огледалата, решетките на старничните калници, задния спойлер. А другите разлики какви са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Щом Божо казва че не е, значи не е. Но на пръв поглед го е докарал, огледалата, решетките на старничните калници, задния спойлер. А другите разлики какви са?

Сам го каза:

...Ако изключим ... ауспуха ...

Аз лично други разлики в оптиката не виждам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Щом Божо казва че не е, значи не е. Но на пръв поглед го е докарал, огледалата, решетките на старничните калници, задния спойлер. А другите разлики какви са?

Сам го каза:

...Ако изключим ... ауспуха ...

Аз лично други разлики в оптиката не виждам smile049

М3 е с по-широка задна следа от останалите тройки, задните калници са по-раздути (и то доста); Праговете не са на М3; задната броня на М3 също изглежда по друг начин и е малко по-широка (заради калниците); При М3 горната (бялата) част на стоповете, където тук крушките от бели са сменени на сини, също е с диоди, както и долната (червената);

Но това са все работи, които ги виждам поради всичко на всичко две причини де :oops:

1) Професионална обремененост (тежка при това...) smile049

2) От всички СЕРИЙНИ модели по света и у нас, BMW M3 ми е сред най-големите слабости smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

М3 е с по-широка задна следа от останалите тройки, задните калници са по-раздути (и то доста); Праговете не са на М3; задната броня на М3 също изглежда по друг начин и е малко по-широка (заради калниците); При М3 горната (бялата) част на стоповете, където тук крушките от бели са сменени на сини, също е с диоди, както и долната (червената);

...

smile126

НЕЩО ОБЩО ДА ВИЖДАТЕ smile091 smile091 smile091 smile091

вече ми правят впечатление повече детайли smile091 smile091 smile091

 

П.п

И все пак, пръснаха ли го твоя спойлер :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.