Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нивомер


cecipi4a

Recommended Posts

Колеги,като напълня резервоара на Фаворита стрелката на таблото показва половината.Като намалее горивото от половината надолу започва да показва.Тази ли капачка трябва да махна(на снимката)за да стигна до поплавака.И ако някои знае колко ли струва сондата и нивомера.

post-1190-138453167561_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

с тази "панорамна" снимки дали на всички им е ясно кой детайл си снимал? Аз лично се колебая между възможностите да е в купето, в багажника или в двигателния отсек smile048

 

Малко по-сериозно - не ми прилича. Би тябвало някъде там да минават кабели. Ама може и да греша smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че се е повредил реостата.Кадето наи често е нивото на бензина,там е наи вероятно да се протрие намотката.Проблема се отстранява с нов нивомер(сонда).И ако някои е копувал да сподели колко кинти е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам някъде една, търкаля се из гаража, ама не мога да я намеря.Според мен това е по-малък проблем. При мен е раздута намотката и не може да стигне до резервата и познай какъв е ужас - слиза до едно положение и замръзва, а на всичкото отгоре - дневния километраж не работи. Абе приказка.Ама - smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.