Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътна обстановка в Германия , Австрия...


neich

Recommended Posts

Здравейте колеги , предстои ми пътуване до Германия във вторник (12.01.2010г.) , та въпроса ми е , има ли някой от вас където да се е върнал от там тези дни да каже как е пътната обстановка , че по телевизията гледам и слушам стряскащи новини. Често го минавам този маршрут и до сега не ми се е случвало пътищата да не са почистени. Ще съм благодарен за някакво инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега гледах новините. Много зле. Но, коя част и докога.....не се знае!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух се по skype с едно приятелче в Прага , казва че от 3 дена валяло сняг и натрупал около 15см. и не било такова бедствие изобщо , ама мен по скоро ме интерисува в района на Мюнхен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто избягвай през зимата при такива условия да пътуваш нощем!

Вчера се прибрах от Франция с колата,където снеговалежа не спираше втори ден,през Словения,където също беше много натрупало, но няма проблем!Хората чистят сериозно,но в малките часове през ноща не си дават много зор! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто избягвай през зимата при такива условия да пътуваш нощем!

Вчера се прибрах от Франция с колата,където снеговалежа не спираше втори ден,през Словения,където също беше много натрупало, но няма проблем!Хората чистят сериозно,но в малките часове през ноща не си дават много зор! :smt030

 

Благодаря за инфото , като се върна ще пиша какво е в действителност! Не ми е за първи път и ми е ясно че чистат ама тва БТВ направо ме стресира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно БТВ-то недей да имаш за меродавно. Оня ден съм се смял с глас - прогнозата им в 8:00 ч. сутринта беше - на обяд ще е ясно, слънчево и 10 градуса, в 12 вече говореха за 2 градуса и обилен снеговалеж - ега ги и синоптиците - 4 часа напред да не могат да познаят времето. И като нема кво да кажат - айде у Европа сняг - тва е новина, други години в Европа сняг рядко има иначе. smile091

 

Успешен и безпроблемен път ти желая. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днешни новини от Бавария

дневната температура е около -3, сняг има, но не е бедствено положението, магистралите в района са ок, макар че в отсечката Щутгард-Мюнхен има доста ремонти и ограничения. Циклона и големите снегове са на север, около Берлин и нагоре. Зимни гуми, пълен резервоар и съобразена скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се прибирам днес от Германия.

След Нюрнберг А3 на запад започва лошото.В петък вечерта натрупа около 20см.,проблема е че духа много силен северен вятър и дори да се чисти за около 30мин. отново се получават преспи.

Днес се чух с колеги който са в Германия,снегът е спрял ,но вятъра е силен.Все още е бедственно положението в северната част( Хамбург,Киел) и североизточните(Берлин,Дрезден).Граничния пункт "Ваитхаус"е затворен,както и пункта към Дрезден(стария ,горе в планината).

Но както каза някой колега,пълен резервоар по бавно каране,хубави гуми........и няма да имаш проблеми.

Успех. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото , като се върна ще пиша какво е в действителност! Не ми е за първи път и ми е ясно че чистат ама тва БТВ направо ме стресира.

 

Пиша както обещах , тази нощ се пребрах. В Мюнхен сняг 3см. , 2 градуса температура през деня. Големите снегове ги даваха и там по телевизията ама така и не разбрах за коя част се отнасят защото бях само за 1 нощ там и с моя приятел , при който спя винаги , трябваше да хапнем и пйнем като за 3 дена! smile027 Нямаше време за "глупости" smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.