Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Запалване, стартер проблем?


sve

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Честита нова 2010 година!

 

Тази вечер стана нещо с "Руми". Бях спрял пред един магазин и като тръгвах - въртя ключа, чу се някакво пристъргване и колата не запали. Завъртях повторно и запали, обаче от тогава почна да свети постоянно датчика на отработените газове / долу в ляво на оборотомера/ и да мига датчика за подгряване на свещите. Пробвах да изгася да изкарам ключа и пак да запаля обаче пак си светва постоянно единия и още преди да запаля почва да мига и другия - на подгряването и двата не гаснат въобще през целия път.

 

От тогава няколко пъти спирах, гасях и пак тръгвах - същото. Колата се движи добре, има си мощност обаче ламбите си светят. Направо ми се развали настроението преди уикенда и като се прибрах прочетох в книжката че ще се ходи до сервиза. В събота в Бургас не работят и ще чакам с присвито сърце до понеделник.

 

Някой да е имал същият проблем? Някой нещо успокоително да каже? Поне колата е в гаранция ... което ме успокоява малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.