Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая: Спайкър купиха SAAB


FAV135

Recommended Posts

http://novini.dir.bg/2010/01/08/news5662641.html

Ако някой не е разбрал че американските автомобилостроители са най-смотаните, което не им пречи да са най-гадните..

После някой да не каже, че "Не искам аз да съм добре, а Митре да е зле" е само български патент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани ги тия автомобилисти... Бастисаха света американците. Утре хляб няма откъде да ядем, камоли в Опел да се возим.

П.П "За една малка страна като България...едно разстърсване.. " smile175

-Т.Ж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е кофти, когато от легендите остават само спомени, а наоколо се шири масова шльокавица и алъж-вериж. Никога не съм виждал отблизо някой Сааб, обаче се подразних оня ден, когато ми казаха "Е какво толкова им е хубавото на тия коли, мойта си ми е прекрасна и по-евтинка". А на GM какво им е хубавото? ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е кофти, когато от легендите остават само спомени, а наоколо се шири масова шльокавица и алъж-вериж. Никога не съм виждал отблизо някой Сааб, обаче се подразних оня ден, когато ми казаха "Е какво толкова им е хубавото на тия коли, мойта си ми е прекрасна и по-евтинка". А на GM какво им е хубавото? ??

Наскоро бях в шоурума им и .... smile155 ... ей така гледах. Много са красиви и какви бензинови би-турбо двигатели имат .... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това ги е подокарало до фалит, сериозните разработки... Но - грубото в случая от страна на GM е, че отказват продажба на друга фирма и минават на ликвидация - т.е. - ще им продават заводите за скраб едва ли не, съответно ще съкратят работниците и инженерите разработили това нещо. Но какво ли се учудваме вече - на кого ли му пука за дизайн и инженерна мисъл, важното е как връткаш милиончетата в днешния свят. Тъжно, но трябва да го имаме предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СААБ трудно ще си идат, много сериозен интерес има от страна на Спайкър, друг е въпроса, че ГМ искат да продадат концерна скъпо и прескъпо. Не всичко е загубено, фирма която е правила и все още прави самолети и в последствие почва да прави и коли има на къде да върви.

 

Друго ми е чудно - -защо се намесва и Опел в цялата сага, никъде не видях и дума да пише за тях.

 

И трето - излиза сайтчето Дир.бг с няква мижава информация, която в последствие променя и вече всички отписват СААБ - ами недейте, от същото място изкараха и подобрена версия на Октавия Тур, пък се видя, че е кЬорфишек. Доста по-подробно инфо за СААБ има в аутоблог и спийд-прес

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива са времената! :-k

Форд,пък продават Волво на китайци......! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста по-подробно инфо за СААБ има в аутоблог и спийд-прес

И не на последно място - на www.ams.bg ... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Айде, SAAB са спасени : http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=470996

Резюме на прескоференцията: http://www.saab-club.com/forum/

СААБ Клуб България подготвят купоня: :mrgreen: http://www.saab-club.com/forum/viewtopi ... =13&t=4214

Промених заглавието на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Saab са класика. Щеше да е повече от жалко ако трябваше само да си спомняме за тези коли. А тези от GM не ги разбирам. Не съм в час с актуалните цени, но ако бяха ликвидирали компанията със сигурност нямаше да вземат сума, близка до продажната. Тогава за какво се правят на "интересни"...? Най-малкото с подобни ходове, вкл. и мизерията, която скалъпиха с Опел, бият по собствения им авторитет. Ако мислят, че така се печелят клиенти с подобен род реклама [-X Пък и си били запазили преференциален дял ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GM марш от Европа!!! Да си фалират и закриват техни си фабрики. 100% съм убеден, че Швеция нямаше да позволи закриването на тази фабрика, както и стана. Дано от тук нататък и те тръгнат напред, както Опел след като се откопчаха от гадните американски империалисти.

Поздрави и за SAAB клуба и неговите фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина хубава новина \:D/ американските кошници не бива да дърпат евро класиките назад. много се радвам за Сааб. дано успеят да излезнат от всички тези проблеми подобаващо и скоро видим нови модели =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, аз също съм голям фен на SAAB но по финансови съображения само фен не и ползвател.

Чувал съм да говорят че няма Сааб "на старо" всичките независимо от годините били като нови.

Нормално, практиката показва, че само народите със студен и тежък климат могат да направят добра кола (като под добра визирам издръжлива), както писах в един друг пост Ферари - комби някак си не мога да го възприема, но Сааб комби е просто една класика.

Не мога да си спомня на кое автомобилно състезание беше, но Сааб единствени излязоха на пистата с комби, и мисля че постигнаха нелоши резултати.

http://www.vbox7.com/play:7f4404e8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новият 9-5 е много шикозен, радвам се, че ще го бъде и малко ме е яд, че superb не е като него - леко авангарден, леко различен от другите: http://www.saab.bg/avtomobili/saab-9-5-sedan/gallery

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, шведските автомобили си ги бива, а и поне една не-масова марка да остане няма лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.