Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой знае ли...?


IVAN

Recommended Posts

Пред модела в музея в М.Болеслав пише- /по памет/- спрян от инженерите на VW, поради технически нерешими проблеми.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е страшна Не мога да повярвам, че е имало неразрешими технически проблеми...Жалко за страхотната колица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какви толкова големи неразрешими проблеми са имали - много прилича на сироко-то на VW - толкова ли не можаха да бутнат едно рамо германците и да решат "огромните проблеми" ??? На мен ми се струва че именно заради сироко-то не пуснаха производство и спряха разработката на Шкода. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какви толкова технически проблеми може да има. Това е само кола, а не космическа совалка.

Щеше да е голям конкурент на VW-генките - затова са го спрели според мен.

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пуснат след 3-4 години,като му мине модата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доколкото знам това просто беше концептуалния модел на новата фабиана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.