Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки и история на едни други марки


Recommended Posts

Здравейте,

 

За ценителите на всички автомобилни марки, ще си позволя да споделя снимки и впечатления от

 

Mercedes Benz Museum Stuttgart: http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... 031664442f

 

Porsche Museum Stuttgart: http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... cc3dd6ba8b

 

Приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките, разгледах всичките с интерес =D> .

Не се притеснявай за качеството, в този вид за мен са по-добри заради контекста :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките, разгледах всичките с интерес =D> .

Не се притеснявай за качеството, в този вид за мен са по-добри заради контекста :smt017 .

 

:) оо, ти дори си изчел текста :) и аз благодаря за отделеното време

 

а за качеството се извиних превантивно, защото е личен срам, аз като един отявлен ценител на добрите снимки, да публикувам не съвсем качествени фотоси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер яко. Благодарско за снимките! Много ми беше интересно докато разглеждах!

 

S 928 от 1983 ми е .......оххххх :smt004

 

P.S- само не ми е ясно, защо си с яке Форд на снимката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, радвам се, че ви харесаха :) И на мен музеите много ми харесаха, вероятно си личи.

 

P.S- само не ми е ясно, защо си с яке Форд на снимката :)

 

Това като шкодово-модераторска критика ли да приема? :D

Отговорът би следвало да звучи така: Да, якето ми е на Форд, ама колата ми е Шкода, което всъщност се брои.

Но звучи така: Това всъщност ми е домашния анцуг, и да, на Форд е, ама нямам анцуг на Шкода, кво да се прави... :D

 

А какво общо имате с F1 болидите? :roll:

Общо..хммм.. Общото между мен и болидите е интересът на съпруга ми, поради което на няколко пъти се оказах на събития, свързани с тях и неизменно съм информирана кой пилот за кого ще кара, кой отбор закрива и кой бил купен от друг.. Всъщност имам снимки от посещение на боксовете и на състезание на Ф1 от Каталуня - Барселона (май 2007) (там аз не гледах състезанието, но гледах някакви демонстрации на Заубер) и същата процедура (боксове отблизо + състезание) от Монца (септ. 2008), където присъствах на трибуните. Ако ти е интересно, ще ти ги пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного интересна музейна разходка наистина - благородно ти завиждам и благодаря, че я сподели с нас във фоторепортаж. Особено ми допада музея на Порше, не само като експонати, но и откъм интериор е много интересен, предполагам на живо е уникално просто...

p.s. eдно пояснение за тази: "550 Spyder 1954. Явно е голяма звезда, защото е илюстрация на билета." - тoва е моделът, в който е загинала холивудската легенда Джеймз Дийн. В момента оригиналите са почти безценни, но се правят и доста добри реплики, главно в Щатите. Дори има такава реплика на базата на Шкода Естел! /нали са с еднаква концепция - заден мотор и задвижване/: http://homepage.ntlworld.com/andy.murdoch1/spyder.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля, и ви благодаря за хубавите думи.

 

Mного интересна музейна разходка наистина - благородно ти завиждам и благодаря, че я сподели с нас във фоторепортаж. Особено ми допада музея на Порше, не само като експонати, но и откъм интериор е много интересен, предполагам на живо е уникално просто...

 

Интересното за мен е, че почти на всички повече им хареса Порше - музея.

Аз лично бях супер впечатлена от Мерцедес - музея, защото не бях виждала равен от към сграда, представяне на експонатите, историята им, връзката с политически и социални събития в същия момент, мултимедия, техника, симулатор и какво ли не... Накрая излизаш със супер промит мозък и почти ти иде да повърнеш, изхода на музея води към входа на търговското представителство, видиш ли, толкова си нахъсан вече за марката, че отиваш и веднага си купуваш.. За това ми стана доста весело и леко като видях това: http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=277885&cat=7158.

Всъщност с това завърши моето посещение на МВ-музея, но не я качих в албума, защото малко хора биха разбрали тази снимка защо е.

Порше музеят е доста по-малък, по-нов, приятен за разходка и пълно с баби. Толкова баби на куп не бях виждала.

Мерцедес - музеят казва: Ние сме историята, тежки сме и имаме пари.

Порше - музеят казва: Ние сме турбо - гъзари.

 

p.s. eдно пояснение за тази: "550 Spyder 1954. Явно е голяма звезда, защото е илюстрация на билета." - тoва е моделът, в който е загинала холивудската легенда Джеймз Дийн. В момента оригиналите са почти безценни, но се правят и доста добри реплики, главно в Щатите. Дори има такава реплика на базата на Шкода Естел! /нали са с еднаква концепция - заден мотор и задвижване/: http://homepage.ntlworld.com/andy.murdoch1/spyder.html

а това не го знаех... мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.