Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви пари ще върви шофьорският курс юли-август месец?


Azbakan

Recommended Posts

Здравейте колеги фенова на Шкода! И на мен ми дойде времето да си изкарам една книжка (23 год.), по-скоро за работата отколкото защото ми се кара но не е това въпросът. Сега нямам възможност да карам курс, защото съм много натоварен, затова съм намислил курса да го мина юли-август. Някой знае ли сега колко пари струва една книжка и колко ще бъде цената и лятото (вярно ли е че ще мине 1000 лв)?

 

И още нещо- има ли някакви удължени курсове, като за абсолютно незнаещи и трудно учащи се? Примерно 80-100 часа. Сега като се возя в кола се вглеждам внимателно какво прави шофьорът и честно казано няма да се науча лесно. Той непрекъднато ръчка разни лостове, непрекъснато върти волана, а педалите ги натиска всеки 2-3 секунди в различен ред. Комбинирано с хаоса в градското движение просто не се виждам зад волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми сега записа курс и цената е 600 лева. Автомобила е чисто нова Опел Инсигния. А инструктора каза, че курса наистина ще мине 1000 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парите не знам. Винаги можеш, след като завършиш редовните часове, да си платиш за още няколко часа като частни урока от същия инструктор. Но не казвай това в началото на инструктора. Може пък в редовните часове всичко да ти стигне.

Това с педалите и лостовете (и за скоростите и разни други лостчета за мигачите) става навик и после няма даже да мислиш като ги правиш движенията. Което е и целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София мога да ти препоръчам инструктор. За цената не знам, но знам, че ще се постарае максимално да те научи да караш. При това без крясъци и истерии в колата, което си е важно според мен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак ако си от София НЕ ходи при У-МАРИЯ !!! Сумати време ме мотаха тея ***** .... трагедия са! 8 месеца карах курса при тях,без допълнителни часове и без да ме късат по зпити, просто ме влачеха , отделно в колите смърди на пръдн*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.