Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на автомобил 2-ра ръка


niki9110

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам когато си купуваме автомобил втора употреба какво да гледаме по автомобила бях гледал във форума на rover подобна тема и имаше мн добри съвети но ся не мога да я намеря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай за конкретен модел и конкретна марка, може да отговорим, кой колкото му е по силите.

А иначе онова общото - да духа, да не духа и т.н. от капачката на маслото и подобни - имаше наистина едно повествование по форумите, ама - мислиш ли че са останали автомобили 2-ра ръка - които хем да са със здраво окачване, хем мотора да няма проблеми, хем да няма ръжда, хем да не са блъскани, хем да са мощни, хем да са икономични. Е -такива няма. Всичко е компромис - все по-голям. Все по-големи кошници се вкарват у нас предвид изтънелите джобове.

Казвам - за конкретна марка може да се получи по-добър отговор, защото примерно на едни слабо място им е ръждата, на други моторите, на трети окачване, четвърти - дрънкащи пластмаси.... та - според марката и модела се гледат и слабите места най-вече...

 

И предстоящите капитални ремонти колко пари ще излязат - защото, това "обслужена, качваш се и караш" е само в главите на продавачите.. в 90% от случаите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си харесъл едно Daewoo Racer но не знам нищо за тях някакъв коментар

 

Изключително здрав и непретенциозен автомобил.

Баща ми кара такъв от 10 години.И аз съм се учил на него. На 200 хил е, само масла и филтри.Според таксиджии издържат милион

Седан и хечбек, както и два модела Рейсър. Единият е външно 1 към 1 с Понтиак Леман, другия - Опел Кадет. Понтиашките по принцип имат повече екстри, като и оборотомер вместо часовник

Интериорът не е много качествен.Таблото яко дрънка

Ходовата част извържа нашите пътища-проблемни за пружините

Двигателят е на Понтиак 1.5 - 75 или 89 коня, Не те лепи за седалката, но е надежден и икономичен - 9 на градско и 6-6.5 извън

Има проблеми с ръждата, но не колкото при Кадета.

Проблемни са задните вежди и не толкова праговете, колкото вратите

Ако е добре поддържана я взимай.

Изключително подценяван автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Изключително подценяван автомобил
:?: :?: :?: Да не визираш Нексиата. Рейсър никога никой не го е подценявал. Прекрасен автомобил, като изключим веждите, но те са си недомислица на самия модел. Нексиата е доста по-трагичен автомобил в сравнение с Рейсър.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем по Рейсъра го огледах има мн малко ръжда по задните вежди мн ме радва колата но не знам по колко пари вървят и все още нямам никакви пари дано да събера скоро някой лев и да я купя преди 2-3 години се продаваше за 1500 евро харесва ми колата като за първа кола става ако не ще си карам шкода 120 Л японка smile035 smile035 готина е но е много изгнила пак и още нямам финанси да почна да и прая ремонт пак и не знам дали си заслужава и така .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

колкото и да ти харесва колата не чини повече от хиляда гроша :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нексията далеч не е трагедия. брат ми кара една 10 годишна на ~260к км и далеч не е за подценяване. освен външния и вид, който е под всяаква критика. но толкова зор, катастрофи, издевателства мисля, че не много коли могат да понесат

рейсъра също е много здрав но и той гние като за 3ма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daewoo- навява ми само лоши спомени за периода 1995-1999. Те такова дърво няма-по-конкретно Есперо 1.5 мисля че беше 90 к.с.. Проблеми ,проблеми и само проблеми на 180 к

не можеше да ходи-ма то за 17 400 USD толко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.