Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Календарна (2010) среща - София.


РусенскоВарено

Recommended Posts

Вчера на ОМВ-то някой колега предложи да се изкачим някъде нависоко, на нашта прекрасна Витоша и да направим няколко хубави снимки на колите за студените месеци на Календар 2011. Ако ви харесва идеята, казвайте кога да е, може една от редовните срещи да не е на Бояна, а по чукарите. Хубаво е също и предварително да определим местата за снимки, че бая планина си имаме. :mrgreen: Присъствието на всички собственици със различни екземпляри на моделната гама на Шкода е повече от желателно. ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ако ви харесва идеята,..

:smt017

... казвайте кога да е,..

Най-добре на някоя от редовните срещи на НИМ, да се съберем,

пък после в индианска нишка по избраните предварително места smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам срещата да я направим на хижа Боерица,над Ветровала,достатъчно високо е,има много сняг, а и голям паркинг пред хижата.

Хижата е реновирана с хубави стаи и голям ресторант,така че може и да се отиде с преспиване с децата.

Наблизо е х.Кумата и Конярника,за тези които искат разходка!

 

Само гледайте да не е този уикенд,че още съм по френските Алпи и се прибирам в неделя! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Най-добре на някоя от редовните срещи на НИМ, да се съберем,

пък после в индианска нишка по избраните предварително места smile001

 

Аз ще дойда с Нива-та и въже да подръпвам тия Шкоди които имат нежелание да се катерят smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.К. нека да е сбор и тръгване от НИМ. За часа на събирането обаче - нека да е от 10:00 ч. примерно, че ако тръгнем в два, докат се качим, докат се разстановим - станало време за ракия. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.К. нека да е сбор и тръгване от НИМ. За часа на събирането обаче - нека да е от 10:00 ч. примерно, че ако тръгнем в два, докат се качим, докат се разстановим - станало време за ракия. :mrgreen:

 

Добре звучи. Дайте да уточним датата само. Ако имам възможност да дойда(като се познавам, ще намеря такава smile001 ) е вероятно да доведа и про-фотограф в лицето на брата на Фреша. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи Фреша! Ние фотографи ще намерим smile092

 

BTW - гледайки прогнозата (а и през прозорец smile004 ) сняг ще има още седмица-две :-k Та ако ще е групова зимна снимка трябва да е следващата събота-неделя ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота и неделя го дават над 15 градуса и май пак има вероятност да се стопи снега, че и без това не е много :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота и неделя го дават над 15 градуса и май пак има вероятност да се стопи снега, че и без това не е много :-k

 

Горе все нещо ще остане. А ти верно, навивай брат ти и Миленка да се разходят с нас до горе smile027.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, искате да кажете, че става дума за съботата и неделята след Иванов ден? Знаете ли колко Ивановци и Иванки чакат в списъка с "най-близки"? 2 седмици няма да можем ги обходи. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го тва, дет Ники Ковърдей го предлага, на мен ми харесва - Хижа Боерица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картера не замина ли малко по-надолу, бре, Пепи - на Борис III-ти май му изхвръкнаха ангелите. :mrgreen: Ай недей ни гаси ентусуазма с тея спомени. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

 

Картера на 100S-a. И го спука бащата ... защото от сняг не го видя. Тогава 100s-а спря защото отпред беше събрал метър сняг ... с предната броня smile049 Годината е около 1980 ... и преди това smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи има Хотел Боерица и Хижа Боерица. За кое говорим, Ники, хотела или хижата? Инфо и снимки за хотела има в нета, за хижата почти нищо не намерих.

 

Като дати - предлагам да е другата събота и неделя, 16-17.01.2010, за да имаме време да уточном бройката на пожелалите да участват, точното място/места и евентуално ако се избере обект за преспиване да се знае колко колеги ще са с преспиване и да се направи предварително проучване на мястото, цените му, както и резервация.

 

Давайте предложения.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 16-17 не е ясно колко сняг ще остане горе, покрай затоплянето, което предвиждат(нищо, че сега вали здраво smile048 ) :-k. Дано да бъркам де. Та, предлагам този уикенд (9 или 10) да си организираме "календарна среща", а ходенето на хижа с преспиване да го оставим за по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joeless, споко! Ние ще си донесем палатките и спалните чували. То няколко снимки, ама може да ни хареса и да се бухаме в снега като прасенца в кал.

 

п.с. Ако е за тази събота и неделя няма да сколасаме. Но, ако е за следващата - няма грижи! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за- казвайте кога и къде и Зеленка е на линия smile021

 

Само да е минал тоя с лопатата :-) smile129

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице,

хотела е в новата хижа,а старата е до нея! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на снимката може ли да се вижда как издърпваме някой бордо SUV от преспите? Не наистина, но да изглежда така smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сичко може, Ивчо. Ники, дай малко инфо за тоя хотел - 22 места ли е, кенеф за всека стая има ли, колко пара на вечер, ресторант хубаво, ма не мое ли наше ядене да се носи и секви други екстри - казвай, не се срамувай. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на снимката може ли да се вижда как издърпваме някой бордо SUV от преспите? Не наистина, но да изглежда така smile001

 

Чшшш`ей, нЕма да обиждате на Пепи Нивата на "СУВ"! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 16-17, че на 9 и 10-ти закривамеловния сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Само да е минал тоя с лопатата :-) smile129

Няма проблем, ако се наложи ще удариме един калник :mrgreen:

 

Като гледам прогнозите, може и да няма снежец до 16-17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.