Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Допълнително монтиране на автоматични фарове - ЕТ не могат


iavorski

Recommended Posts

Здравейте, исках да си доплатя за екстрата автоматични фарове но от ЕТ ми твърдят че не може да се направи в последствие след производството. Има ли тук някой колега на когото да са му активирали подобна опция допълнително. Питам защото техника с когото говорих беше малко нелюбезен. Модела е 1.9 TDI.

 

mod. edit Stenly Изстрих ненужните коментари, моля четете преди да пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И на мен са ми казвали, че ако няма заводски тази "екстра", не могат да я пуснат после. Но по-скоро не им се занимава, съдейки от снимката на "кита" за дневни светлини, която си пуснал :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбирам, става въпрос за автоматични фарове, а не за daylight.

Т.е. с датчик в стойката на огледалото.

При това положение ЕТ са отговорили правилно.

Ясно е, че практически може да се направи в последствие, но те няма да се ангажират.

При О2 се сменя челното стъкло, огледалото за обратно виждане, и още доста неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Става дума точно за дневни светлини. На личната каруца Ford S-max съм с автоматични с сензор и съм пределно наясно че там се монтира друг тип предно стъкло, датчик, окабеляване и т.н.

 

Значи ще се звънка в Еуратек.

 

Мерси за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ако искаш само дневни светлини, помоли някой с ВАГ-КОМ да провери дали имаш съответното оборудване и цялата работа може да стане със софтуерна настройка за 5 минути време. В под форума на Октавия май имаше тема с подробни обяснения, снимки и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Дневни светлини се активират с VCDS програма. Има няколко варианта за активация. Най-удачен е вариянта за Северна Америка.При него фаровете се включват сами само когато не е дръпната ръчната спирачка.Ако стоиш на място със запален двигател и вдигната ръчна фаровете не светя , в момента който пуснещ ръчната за да потеглиш фаровете се вкючват сами. Може да се активират и други интересни опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За Фабия 1, Октавия 1, Супърб 1, фаровете се управляват директно от ключа и компютъра не участва. Понеже дневните светлини с функция за изключване с бутон/ключ за Ф2 и Румсър могат да се поръчат само от завода, а тук монтират реле подобно на това за Ф1, едва ли се управляват от компютъра.

Аз съм с DRL на 20% на дългите и пак се палят и гасят автоматично. Крушка за 6 месеца не ми е изгаряла, полицаите не са ме спирали и така. Потърси в Гугъл има доста оферти и начини в зависимост какво точно искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.