Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[03.01.2010] София, НИМ


gogata

Recommended Posts

Скромен снимков мат`рял от днес. Очаквайте подробно включване от Ицо :).

 

http://georundov.snimka.bg/automobiles/ ... 5.16729272

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фрешчо, къде зачезна бре, брат - не можах да видя Ленд Крузъра като хората. Ако ти дадат новия Хайлукс за проба, моооля ти се, на колене и в литри ти се моля, да ми се обадиш, много го обичам Хайлукса. :mrgreen:

Ето снимките, малко се забавих, ша ма извинявате.
Първа Софийска Шкода среща за 2010

Срещата беше много хубава, събрахме се, видяхме се, наприказавахме се, а децата се и наиграха доволно. Специални благодарности на Пламен (PVV) за прекрасните сувенири, с един от тях зарибих и един собственик на нов Супърб, човека остана приятно изненадан.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile119 снимките са прекрасни. Обаче гърба на Гената ми е малък. Едвам съм успял да се скрия за първите две снимки в OMV-то. А гледам и само усмивки и не само на децата (това за тия, които не идват, идвайте бре!).

И аз да се присъединя към благодарностите за Пламен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй туй Софийската групичка сте мноооого дружни бре! Викам ша фана 5 -10 човека на НИМ в студа-пък то б....ти навалицата ! Радвам се ,че успях да се запозная с някои от вас с които не се бях виждал. Извинявам се за краткото си посещение , но ме чакаше път обратно до Разград и при тая обстановка трябваше да тръгна по раничко. Пък и зарязях половинката в мола и рискувах ако се забавя ,да олекна финансово повече от предвиденото. :mrgreen:

Тва голямото черното и аз го мернах ,ма не схванах квай фатката.

Специално благодаря и на Ицо (pow) за сладкото изкушение ,което намерих на задната седалка на колата .Ше ма накарете да Ви навестявам по-често тъй, разглезвате ме и не мога да устоя.

Надявам се следващия път да остана по-дълго и още веднъж благодаря за топлото посрещане ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, какви хубави снимки са станали!  Иначе - срещата беше наистина много приятна. Закъснелите "закриха" сбирката почти по тъмно.  Скоро - пак! :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен специални благодарности на Ицо - за сладкото саламче  , и на Пламен за 4-те форумни химикалки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.