Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Волан на Октавия 1


Multiscan

Recommended Posts

Имам питане към вас.

Търся си волана за Октавията,че моя е много зле.Намерих един 4-ри лъчев от Голф 4 много запазен.

Но незнам дали става,не е наблизо да го пробвам.

Някой дали има представа дали от Голфа ще стане на Октавията волана? Като AIRBAG-а си е от моя волан :? На снимките ми изглежда 1 към 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тук и сега му е мястото да попитам :-k

дали трилъчевия волан от Oктавия vRS е напълно съвместим с фейслифтовата?

(би трябвало да няма проблем, но все пак :) )

 

п.п.

Колега Multiscan извинявай, че пиша тук smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да става ;)

Само,че в БГ трудо...аз за това се насочих към VW.

От Голф 4 поне се намират,но при три лъчовите незнам дали има разлики и еветуално да няма проблем с AIRBAG-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колеги вече намерих волан за колата.

Сега въпроса ми е има ли нещо по-специално при свалянето ? С какво трябва да внимавам все пак е с AIR и не искам да прецакам нещо.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откачаш акумолатора,после с малка отверка се бърка зад волана има два отвора,сложна е процедурата ако не си я правил,след като откопчееш ербега изваждаш му буксата и после с камак отвиваш самия волан от пръта.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ти кажа че първо се махат и пласмасите около волана ,за да имаш достъп да бъркаш зад него. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана се отвива с шлиц номер 12. Това е подобно на торкса, но с 12 зъба (торкса е с 6). След като приключиш работа оставяш колата на контакт и закачаш клемата на акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да съм полезен ,ако на някои му е изтъркан ,волана, - знам много добър авто тапицер, който "гевреците" са му специялност, намира се в кв.Горубляне (София), околу 60лв . струва обшиването с кожа. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
аз мога да съм полезен ,ако на някои му е изтъркан ,волана, - знам много добър авто тапицер, който "гевреците" са му специялност, намира се в кв.Горубляне (София), околу 60лв . струва обшиването с кожа. smile159

 

Дай го насам тоя автотапицер за волани. Някакви коорднинати ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Нека новия собственик на "Окти" a4tech, пусне няколко снимки на волана. Обшит е с естествена кожа - 100лв. В този период на сина ми му растяха зъбчетата и докато се усетя... волана бе белязан! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много добре изглежда, това е истинска кожа нали. Какви пари и къде.

 

П.П. Чукча - 100 лева, остана въпроса къде...:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.