Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бихте ли си купили..... ?


ruilov

Бихте ли си купили железен ключодържател?  

40 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте,

имам идея да изработвам ключодържатели с логото на Шкода.Ръчна изработка, най-вероятно от мед или месинг.

Бихте ли си купили подобно нещо и на каква цена?В момента правя проучване на пазара-има ли смисъл да влагам пари и време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти една тема от един приятелски форум (на двутактовата мощ)

http://forum.2tpower.com/viewtopic.php? ... &sk=t&sd=a

И по-точно един цитат, пък ти направи преценка:

...Цената за броика е 8 лв ,но над определен брой спада...
Не знам дали се случи нещо на тази тема при тях обаче.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържатели на Шкода вече има. Дори на събора колегата rgc (ако не се лъжа) се беше включил с няколко към наградите. Дори не съм сигурен дали нямаше и свободна продажба.

 

А дали бих си купил? Ключа на Шкодата си е с емблемата, да слагам втори ми се вижда прекалено. Но пък и цената е определяща. Накратко - според зависи smile049

 

PS: Темата е преместена smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, колега, доста хора обичат тежки метални ключодържатели... Аз лично предпочетам по-леки, гумени такива smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си купил. Имах един от тези в Лукойл, но беше доста некачествено направен и се разпадна след известно време. За мен е важно да не е много тежък и голям, защото в движение се удря в таблото и тропа неприятно. Също да не е от материал, който може да нарани пластмасата на ключа. За цена не знам. Зависи от материалите и качеството на изработка, но ако ми харесва бих си взел определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При ключарите в Бриколаж има , разгледай и се ориентирай за цени и асортимент. То наистина има смисъл само за хора като мене, които нямат Шкода в момента, /но аз пък си имам от Формана/ Аз също мисля, че една технология за пулверизиране и облицовка на ключове с пластмаса, а още по-добре с гума има място, само гумата да не пуска, че гадно. И аз не разбирам модата на тежките метални ключодържатели, но май съм в малцинство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...щото са ми малко ключовете че и още железа- да тежат и дрънкат, друго не знам к-во вършат :roll: с тъпи халки ми е най-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел, стига да е хубав. Добавих анкета към темата, за да не стане 3 страници само заради Да и Не. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел, стига да е хубав...
Което от своя страна води до следващия въпрос: "Дизайн? Или как ша да изглежда?" В 2T-Power са показани различни модели. Ако ще правим нещо поне да се обединим около даден модел (за тези, които биха искали да си купят). Т.е. аз съм за.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ретро-шкоди, така че вероятно бих си взел такава "екстра", въпреки, че както казаха колегите на пазара има доста избор... така че всичко зависи от качеството, дизайна и цената донякъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за ключа на О2,не му трябва ключодържател!

Бях си купил от ЕТ от тези продълговатите,метални,но бързо го махнах,щото много ми потропваше по таблото!

Но наистина много си зависи от това как ще изглежда самия ключодържател! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бих. Но вече си имам. Ето го, вижда се в аватара ми. Един приятел ми го донесе от централата на WV-груп във Wolfsburg и много си го харесвам.

Логото на ключодържателя е Фабия, а на Шкодата логото е като монетка, която се прибира в "чекмедже" и функцията й е да се пъха в количките на Билла и пр.

 

Успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.