Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Голям проблем с Фаворит 135 LSe 92 г.


ElMan

Recommended Posts

Значи проблема е в предавателната част в двигателя, тая която предава вътящия момент на колелетата. В началото се чуваше едно престъргване и с времето изчезваше, но взе да става доста често....Докато един ден колата направо спря. На скорост се чува едно огромно престъргване в двигателя и вече никакво движение. Много бих бил благодарен на хората от форума да ми обясни какво точно е стало и колко би струвал ремонта. Мерси предварително. Аз съм от Варна и ако знаете някой добър майстор ще съм още по-благодарен. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти един добър сервиз:

"Гюнтер Сервиз" тел. 052 354419, 0886 430660 - Самуил

Местност Св. Никола (пътя за Зл. Пясъци)

И отзивите на колегите: viewtopic.php?f=2&t=12787&start=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да диагностицираме дистанционно проблемчето, трябва да опишеш повечко нещица. Доколкото схващам двигателят си пали и работи нормално. При включване на съединителя на 1-ва предавка - колата остава на място - така ли е?

Проблемът може да бъде - съединител за смяна (цена около 150лв-200лв комплект + труд около 100лв), обаче може да бъде и примерно извадена полуоска или счупено каре. Там труда би трябвало да е 20-30лв + самото каре евентуално 70лв или повече. Така че - зависи си - дай повече инфо или бягай в сервиз,

Весели празници.

 

п.с. - лесно можеш да разбереш дали е извадена полуоска като огледаш под колата около предните колела предполагам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да диагностицираме дистанционно проблемчето, трябва да опишеш повечко нещица. Доколкото схващам двигателят си пали и работи нормално. При включване на съединителя на 1-ва предавка - колата остава на място - така ли е?

Проблемът може да бъде - съединител за смяна (цена около 150лв-200лв комплект + труд около 100лв), обаче може да бъде и примерно извадена полуоска или счупено каре. Там труда би трябвало да е 20-30лв + самото каре евентуално 70лв или повече. Така че - зависи си - дай повече инфо или бягай в сервиз,

Весели празници.

 

п.с. - лесно можеш да разбереш дали е извадена полуоска като огледаш под колата около предните колела предполагам..

 

Мерси.... Според мен са вътрешните карета, тъй като при движение имаше доста вибрации, а и полуоската имаше доста голям луфт. Поздрави и Весели Празници ;)

 

П.С: ''Вибрации в купето са от вътрешни карета, във волана от сходимост и гуми. Аз на мондеото се почудих 1 - 2 дена аба тресе та се нетрае и то над една определана скорост, по идерция или с върната газ - няма проблем , давам газ и почва да тресе - заврях се от долу и проверих всичко за луфтове. Полуоската играе с 1см в карето - оказа се че се е пръснал единия лагер вътре, иначе маншоните сдрави и грес бол.'' Същия проблем вече ми е ясно. Мерси на всички отзовали се и Весели Празници ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звънни ми ,ще мина да я погледна на място 0896670196

утре ще се шматкам докато стане време зе ресторанта да празнувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако ти е удобно до 12 часа звънни на 0889166663, тъй като ще пътувам. Аз се намирам до военна болница, улицата точно срещу нея(Дубровник бл.17), 50 метра навътре в нея. В ляво на тротоара съм я паркирал...зелен фаворит. Пък ако ли не ще се прибирам в събота и тогава ако искаш да я видиш. Поздрави и Весела Нова Година ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако ти е удобно до 12 часа звънни на 0889166663, тъй като ще пътувам. Аз се намирам до военна болница, улицата точно срещу нея(Дубровник бл.17), 50 метра навътре в нея. В ляво на тротоара съм я паркирал...зелен фаворит. Пък ако ли не ще се прибирам в събота и тогава ако искаш да я видиш. Поздрави и Весела Нова Година ;)
айде в събота,че спах до 12 smile049
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.