Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде мога да ремонтирам картер на SuperB?


Shokopit

Recommended Posts

Здравейте,

Имах проблем и спуках картер на Шкода Суперб. Не знам някъде да продават картери, или да ремонтират. С един добър майстор на други видове автомобили се консултирах и той ми предложи да проверя някой по бърз сервиз, защото при него ще стане много бавно - евентуално сваляне на картера, заваряване и т.н.

За пръв път влизам в този форум и се надявам на някаква колегиална помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно и ти си от София,щом не смяташ за необходимо да го отбележиш smile091

какъв е двигатела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за въпроса! Да от София съм. Двигатела е 1.9 TDI, стария Суперб 2004 г. От ЕТ ми отговориха, че могат днес да го доставят с цена около 280 лв. Тъй като картера бил алуминиев смятат че не може да се отремонтирвал, но аз имам резерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи къде е спукан,но при всички случаи,за 280 лв-по добре нов

трудничко се сменя-част е от половината спомагателни елементи към мотора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години зимата карах зад един камион и падна нещо от него заедно с една буца лед мина по колата бум бам и светна лампата за маслото.Колата е пикап Сеат Инка.Дръпнахме я до сервиз на канал махнаха изпотрошената пластмасова кора и гледаме отдолу на картера дупка колкото кокоше яйце искаха някаквка космическа сума за картер. И аз на риск купих двукомпонентно лепило бизон течен метал изрязох едно парче ламарина 1 мм някъде и го лепнах с това лепило колата още си я карат така никакви гриши нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е много зле заварка аргон и си 6. Ако не те бъркат 2-300лв, сменяй го, винаги новото ще по добре. Само ако е оригинален обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.