Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да сменя крушката в жабката?


drank

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой може ли да ми каже как точно да достъпя крушката в жабката за да я сменя - дали просто се маха пластмасовото капаче или трябва да сваля самата жабка? Питам защото опитах да издърпам капачето, но не стана и не искам да счупя нещо. Предварително благодаря.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, мушкаш с плоска отвертка между жабката и капачето, което е неразделна част от плафона, и внимателно завърташ, ако успееш да го направиш първо от вътрешната страна риска да се разпадне е по-малък.

Честита Нова 2010 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за съвета, така и направих. Извадих го без проблем. Само че сега не мога да сглобя плафончето (да ме пита човек защо го разглобих). Има една пружинка, която ми взе здравето. 6 часа (буквално) си играя да го сглобя и така и не успях. Май ще се купува ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая! Успях! Благодарение на тази снимка, която намерих в един форум (http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4684320). Прикачам я за всички, които в бъдеще може да се сблъскат със същия проблем.

 

Поздрави

post-3870-138453162586_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 13 години по-късно...

 

А и по-подробно видео. Аз само със снимка не можах да се справя.  Не ми достигна ... капацитета. Пипкава работа си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.