Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почистване на фарове


шкодарко

Recommended Posts

Колеги пробвах с търсачката но нищо не намерих. Въпроса ми е разглобяват ли се фаровете на Октавия 1, след фейслифта, понеже мойте са много напрашени отвътре. Има ли друг начин за почистване? Аз си мисля да ги измия с вода и почистващ препарат но не знам дали няма да наруша отразяващото покритие. Правил съм тази операция с разглобяването и почистването на фаровете на предишната ми кола - Пежо 306 и там резултата беше много добър, но на тази се притеснявам да не повредя нещо. Пък и тези имат ел. управление и си мисля че са по-сложни. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Към момента само съм хвърлил око. Сега ми е на дневен ред смяна на големите тампони на носачите че единия се скъса, а е на 10 х. км. и 6 месеца от предишната смяна. Чука страшно направо на разпад. Малко късно, но благодаря за линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... благодаря за линка.
:smt017

 

Ако не ти е проблем, драсни някой ред когато ги почистиш smile009

Аз също трябва да го свърша това, но ми се струва, че при мен са лепени и нямат отваряне

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От колега от VW форума съм чувал, че най-лесно и безпроблемно се чистят фаровете от вътре, като се напълнят с вода с прах за пране и хубаво се раздрусат. После се изплакват разбира се.

За целта фаровете трябва да са свалени, но поне не е необходимо да се разглобяват.

Ако някой пробва да сподели впечатления, аз още не съм пробвал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.