Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неприятно стържене Октавия 2 2009 facelift


lubomiriliev

Recommended Posts

Здравейте на всички,

За първи път пиша в този форум, моля да ме извините ако съм написал нещо не където трябва,

От 4 месеца съм собственик на Шкода Октавия facelift, невероятна кола с изключителни качества. Вчера си карам колата и внезапно усетих изключително неприятно стържене откъм предното ляво колело, което се появява и пак изчезва, но има изключително неприятен ефект когато се появи и около теб има хора...:)

Искам да питам, дали някой от вас е имал подобен проблем???

Благдаря предварително за отговора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошър във форума

свали гумата и огледай за попаднал чужд предмет-спирачния апарат,предпазния щит,накладките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е дискутирана ТУК. Накратко: най-вероятно камък в спирачната система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята има по - странен проблем на ляв завой се чува нещо като стържене.. или по -точно като вибраций които се предват по купето на такова уприличавам звука. Особенно ако дам газ в този момент все едно караш кола с ремус smile048 много е дразнещо, и представа си нямам от какво може да е :( само на ляв завой го има колата ми е Октавия 2 2008 г. 2.0 TDI надявах се сега зимата да забуксувам някъде и да видя дали ще се появи на место ако буксувам и въртя волана, но то.. пък тази зима... какво стана.. няма сняг. Зная, че има по - добър начин, като се отиде на сервиз, но .. там ходих вече няколко пъти.. вдигаха я и пробвахме но не се чува нищо :(

 

Весели празници на всички. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.