Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся купе за октавия !!!


disasterr

Recommended Posts

здравейте колеги,

онзи ден катастрофирах с моята Октавия и по всичко личи че не си струва да давам пари за да я оправям защото урада беше страничен и е доста сганата от дясната страна... всичко влязло навътре и не си струва ремонта. Октавията е 1.6 бензин 98 година и беше в много много добро състояние... Бих искал да попитам знае ли някой или има ли купе от Октавия което да се продава и също цена и телефони за връзка. По възможност търся и гараж под наем в София в близост до Красно село, където да мога да я вкарам и да се занимажам с нея. Намислил съм да сложа мотора и каквото е здраво от интериора на ново купе, така че който има предложения да пише. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега.Първо да ти изкажа съболезнование за това което се е случело с колата.Не е моя работа ,но заслужажа ли си да се наливат пари в една такава операция (покупка на купе,което 99% е без документи,прехвърляне на читавите части от едната кола на другата поне една седмица труд и студ,после боядисване това чупено онова липсва,ходене по морги нерви и разходи и накрая регистрирация на купето и така нататък и тотала ще се равнява на толкова ,колкото в момента мойеш да си купиш друга,а старата да продадеш на части).Не си писал какво купе търсиш,но предполагам че е хечбек.В едно Пловдиско село има една октавия която се продава на части,ама и тя е с удар отпред от ляво ,но мисля че не е много сериозен удара(мое мнение.видял сам каде по големи купчини ламарина да се превръщат в коли).Телефона на момчето е 08870213118.А също така има и едно комби англичанка,но и по него има доста дребни забележки и липси(все пак колата се намера в морга).Помисли пак дали си заслужава.Иначе с каквото можем помагаме.Все пак това е шкода форума,тук винаги ще намериш помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, мерси за отговора, а що се отнася за колата ми е все тая, аз извадих доста късмет... намерих 1 купе в софия за 1000 лв. само купе на тенекия с документи а от мойта мога да взема доста неща като интериор и ходова част поне от лявата страна и задница... мисля че си струва инвестицията, още повече че съм си наумил да го правя. Можеш ли да ми кажеш ако знаеш на каква цена е да и свалят мотора от купето и каквото мога да да използвам от окачването и съответно монтажа после :)Двигателя и скоростната кутия са абсолютно здрави, така че няма да я продам на части в никакъв случей :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да знаеш колко ще ти струва да прехвърлят твоите части на другото купе ли?Ако е така мисла ,че begachkata ще ти е наи полезен с информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много колеги :) аз вмомента нямам налични 2400 лв но около май месец ще имам. дотогажва и сваля мотора и каквото става от нея ( а то е почти вичко от интериора, с изключение на арматурното табло и предна дясна седалка) и ще изчакам дотогава. Все пак ако имате някакви оферти или предоложения по вупроса пишете ги тук, защото за първи път се занимавам с такива проблеми... дано и за последен :)

За информация, Octaviata е 1998 година, 1.6 мотор, същата като тази на снимката от профила на turbobiit :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.