Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-мързеливите и некадърни автотенекеджии Митко Драгалевци


mecho_gruh

Recommended Posts

Бях решил да си стегна фаворитката за зимата и да сложа 2 нови калника, а останалото да го закрепя за напролет. След като свалих старите калници, видях че няма да мога да се оправя сам и реших да я закарам на един прятел от квартала. ГРУБА ГРЕШКА! Става въпрос за Митко и сина му Станката от Драгалевци. Закарах им колата чисто гола, бях свалил всички седалки, мокета, таблото, тавана, корите и всичко което би поречило на работата. Натоварих колата с новите калници, прагове,вежди, бои, грундове и бодита и им я закарах. Изрично казах даоправят калниците за да мога да мина през застрахователя да ми опищат 2 вдлъбнатини които станаха след свалянето на предните калници, след това щях да им върна колата да довършат започнатото.

 

След като ми обясника колко е тежко положението, как нямат работа, нямат пари, започнаха ядовете. Цяла седмица колата ми седя пред гаража, преди да я вкарат за да работят по нея. Почти 2 седмици седя вътре в гаража и за цялот това време, не оправих акалниците а свалиха единия праг.

За даим е по-лесно баха срязали новия праг през средата и го бяха заварили за стария. За да им е още по-лесно завариха новия подпраг за останките от стария.

За малко да забравя, бяха ми надрали предния капак и бяха използвали акумулатора ми за незнани цели. Колата едвам запали и след 3 седмици чакане си я взех, изпуснах срока за застраховката и съм общо 300лв. назад. Сега успях да закарам колата до друг майстор и искрено се надявам че скоро ще мофга да напиша нещо за него в белия списък.

 

Следните снимки могат да бъдат твърде жестоки и тежки за гледане от хора със слаби сърца и нерви:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не думай в началото им оставих 50лв., сега трябва да купя нов праг около 60лв. и загубих 200лв. защото не закарах колата на застрахователите и ми изтече застрахвката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда ужасно, но горе главата - сега предстои по - хубавата част. може и за добро да е, ще стане по - добре, повече внимание ще й обърнат сега на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6-7 години им закарах един Seat Ibiza за боядисване, че боята се беше позахабила.

Доколкото си спомням я взеха с много мерак (ще кажеш, че веднага я почват),

но случайно минах след няколко дни и познай.Колата си седеше там където я бях оставил smile023

Митко ми обясни куп лъжи, защо не я е започнал ...след което я вкара демонстративно пред мен

в единия гараж като извади друга кола, която трябвало да съхне след боядисване (много лошо впечатление ми направи)

В последствие ме забавиха с 2-3 седмици.Имах върешно предчувствие, че ще си оставят ръцете smile096 ,но

се бяха постарали.Състоянието на колата беше що-годе добро.

При теб обаче smile150 мързел ли, що ли?

Дано там където си я оставил сега да я понагласят :smt017

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ chant - Изглеждала е добре, защото са си покрили магариите с БОЯТА. Всеки майстор като чуе боя и подпиква от кеф - боята ще скрие .айната. А като отидеш и им кажеш само ламарините да ти опрвят и много трудно се навиват! smile096

 

Има специализирани сервизи, които не боядисват - само изправят / изчукват коли след удари. Ходил съм в един такъв и останах приятно изненадан - чаках 3 седмици ред, оправиха ми колата за 2 дни и ~200лв. Имаше сериозен удар изотдолу/отзад и лек удар в задна лява врата/праг/калник. Изправянето беше толкова добро, че (почти) нямаше нужда от кит. Няма да кажа име на фирма да не решите, че им правя реклама. Просто казвам, че ИМА хора, които работят както трябва.

 

 

Извинявам се, ама им видях на живо творчеството на тия хубостници и съм леко афектиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ама им видях на живо творчеството на тия хубостници ...

 

Представям си smile020

Снимките са достатъчно красноречиви smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От тотална гнилоч до тотална гнилоч разлика има - но калници и прагове си е стандартна процедура - нещо като смяна на маслото ;)

 

Всеки тенекеджия като реши, че ще става тенекеджия първо се учи на калници и прагове, разбира се на колата на клиента :-)

 

А иначе да - лятото е момента за такива дейности, съгласен съм.

 

При 150лв на детайл само боята - ти кажи дали си струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Няма да кажа име на фирма да не решите, че им правя реклама. Просто казвам, че ИМА хора, които работят както трябва.

 

Напротив Косьо, ТРЯБВА да го напишеш, но в Белия списък - нали точно това е целта на раздела, да си споделяме от кои майстори сме останали доволни, за да могат и други нуждаещи се колеги да се възползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deal, ще го напиша...само да намеря визитката!..

 

Ето я и темата: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=17681

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.