Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най - уникалния Тунинг на Skoda ?


a4tech

Recommended Posts

На мен пък ми харесва, с изключение на някои дребни неща по интериора. Може би защото не търся какво от Шкода е останало в нея, а гледам крайния общ резултат. Малко е труден достъпа до двигателя, но пък това не е ежедневен автомобил, предполага се, че по мотора рядко ще се пипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е уникална.Както каза Юли,като не търси човек точната прилика е супер.Имам двд-то с направата, идейте и коментарите/идейния проект/ и мога да коментирам като супер.

Bmw_Power не са от волво, ама пак са от камион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз определено не търся прилика, възприемам я като нещо ново, но пропорциите му са zle. прекалено е ниска, тавана е плосък и колата прилича на сплескана. задницата пък изглежда подута с това подобие на задна броня, толкова плоско отзад, че все едно е блъскана. за фаровете не знам, но маската клони към камионаджийска. задният капак - трагедия - като на дядо ми вратичката на каминката. стоповете - травиални и цигански. интериора - оранжев, с един червен и няколко бели уреда. има и стикери... оф, я да се спра smile032

може би ще добавя само, че тази кошница е имала нужда от хоризонтални фарове и доста по - голямо разширение, особено отзад. дупките в задната престилка също са малко в повече... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено :smt017

само тези фарове около номера, нещо не ми се връзват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да видя как го правиш с тая предница. Едно е да рисуваш, а друго да създаваш. Май не си правил нещо по-различно от създаненото освен силов тунинг. Хардтопа е от фиат или фелициа/кой както го познае/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз определено не търся прилика, възприемам я като нещо ново, но пропорциите му са zle. прекалено е ниска, тавана е плосък и колата прилича на сплескана. задницата пък изглежда подута с това подобие на задна броня, толкова плоско отзад, че все едно е блъскана. за фаровете не знам, но маската клони към камионаджийска. задният капак - трагедия - като на дядо ми вратичката на каминката. стоповете - травиални и цигански. интериора - оранжев, с един червен и няколко бели уреда. има и стикери... оф, я да се спра smile032

може би ще добавя само, че тази кошница е имала нужда от хоризонтални фарове и доста по - голямо разширение, особено отзад. дупките в задната престилка също са малко в повече... smile049

 

Дай определение за 200?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си изглежда MB-то. Само тая удължена предница, не ми харесва.

 

П.П.: Ако някой правещ MB тук си го хареса, мога да му услужа с флекс :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е уникална.Както каза Юли,като не търси човек точната прилика е супер.Имам двд-то с направата, идейте и коментарите/идейния проект/ и мога да коментирам като супер.

Bmw_Power не са от волво, ама пак са от камион.

май са от новия магнум- само на рено и волво фаровете са вертикални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да видя как го правиш с тая предница. Едно е да рисуваш, а друго да създаваш. Май не си правил нещо по-различно от създаненото освен силов тунинг. Хардтопа е от фиат или фелициа/кой както го познае/

просто е хубаво

не коментираме ,че е виртуална

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да видя как го правиш с тая предница. Едно е да рисуваш, а друго да създаваш. Май не си правил нещо по-различно от създаненото освен силов тунинг. Хардтопа е от фиат или фелициа/кой както го познае/

просто е хубаво

не коментираме ,че е виртуална

 

Да ама онова е живо. Как се постига? Едно се замисля и друго се получава. Мисълта е различна от истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е уникална.Както каза Юли,като не търси човек точната прилика е супер.Имам двд-то с направата, идейте и коментарите/идейния проект/ и мога да коментирам като супер.

Bmw_Power не са от волво, ама пак са от камион.

май са от новия магнум- само на рено и волво фаровете са вертикални

 

 

Нека повторя, от Skoda Octavia 2 са фаровете:

post-1063-138453161304_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според фаровете са "частично" от О2, не са взети и сложени направо. използвана е лупата на ксенона и част от рефлектора, като дори ляв фар е сложен от дясно и обратно. стъклото явно е съвсем ново, но то няма и как, защото оригиналното не е плоско, а има и извивка за мигач...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвате или не , човекът е положил много труд и старание....

Явно други повече са оценили резултата, след като е намерила място в клипа на Риана и ме кефеше всеки ден по "MTV"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е уникална.Както каза Юли,като не търси човек точната прилика е супер.Имам двд-то с направата, идейте и коментарите/идейния проект/ и мога да коментирам като супер.

Bmw_Power не са от волво, ама пак са от камион.

май са от новия магнум- само на рено и волво фаровете са вертикални

 

 

Нека повторя, от Skoda Octavia 2 са фаровете:

И АЗ

форума и приказките са едно на живо и видео е друго smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

форума и приказките са едно на живо и видео е друго smile159

човека каза, че идеята за вертикален фар е дошла от volvo... пък фара е с карантии от О2. работата е ясна, айде стига сме я обсъждали тази грозотия.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

форума и приказките са едно на живо и видео е друго smile159

човека каза, че идеята за вертикален фар е дошла от volvo... пък фара е с карантии от О2. работата е ясна, айде стига сме я обсъждали тази грозотия.

smile159

грешиш има си и продължение идеята. основата е от ....... и се ползват фар и части от ........ ама кой да знае и види на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.