Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


Peshu

Recommended Posts

Здравей и от мене Peshu ,честита коледа и честито за новата придобивка.

Пожелавам ти много да те радва шкодака и много безаварийни километра. smile027

 

п.п :-k регистрацията на номера от Wurzburg ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мене Peshu ,честита коледа и честито за новата придобивка.

Пожелавам ти много да те радва шкодака и много безаварийни километра. smile027

 

п.п :-k регистрацията на номера от Wurzburg ли е?

 

 

Не, Wiesbaden! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

След като си сменил "цолажа" я закарай на преден мост, да я проверят за да няма после... smile046

 

Какво да и проверят?Намалих цолажа,но като цяло височината остава същата,зимните ми гуми са по-високи!Ако има нещо друго,което имаш предвид пиши ми :mrgreen: smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой дали има нещо специфично при смяната на гумите,ако имаш датчик за ниско налягане!Трябва ли да се настройва борд компа или да внимавам да не счупя нещо!

 

Честита придобивка и със здраве да си я караш =D> Калибрацията става елементарно, като автомобила е в покой с включен контактен ключ на положение контакт ( не е нужно двигателя да е стартиран) и задържаш бутона за калибрация (в средата под блока за управление на климатроника) за няколко секунди до като не чуеш звук от таблото :idea: Това е :!: Хубаво е преди това да изравниш налягането в четирите гуми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой дали има нещо специфично при смяната на гумите,ако имаш датчик за ниско налягане!Трябва ли да се настройва борд компа или да внимавам да не счупя нещо!

 

Честита придобивка и със здраве да си я караш =D> Калибрацията става елементарно, като автомобила е в покой с включен контактен ключ на положение контакт ( не е нужно двигателя да е стартиран) и задържаш бутона за калибрация (в средата под блока за управление на климатроника) за няколко секунди до като не чуеш звук от таблото :idea: Това е :!: Хубаво е преди това да изравниш налягането в четирите гуми ;)

 

Благодаря за отговорите! :D

Да,в книжката това го пише!Сменям гумите и натискам бутона за 2 сек!Но ме безпокоеше нещо!Когато ми слагаха зимните не бях там и не знаех дали се пипа нещо предварително по борд компютъра!Предната кола нямаше такива .... неща! :D Другото нещо,което съм виждал е,когато се сменя гума и не иска да излезе лесно .... започва едно удряне и ритане!Знам че удрянето няма как да го предвидя и избегна,но не искам да чупя!Лек ден на всички благодаря ви че отговаряте толкова бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.